1. Lexus modeliai
  2. UX
  3. Sport edition
Spartusis pasirinkimas

Sukurtas, kad jaustumėtės išskirtiniu

Tokie dizaino akcentai, kaip 18 colių skersmens juodi lengvojo lydinio ratlankiai, visiškai juodos firminės Lexus grotelės, juodos spalvos veidrodėlių detalės ir stogo bėgeliai suteikia šiam automobiliui išskirtinai sportišką išvaizdą.

ATLETIŠKA KROSOVERIO IŠVAIZDA

Pristatome Lexus UX Style Edition – pribloškiantį naują miesto krosoverį, leisiantį Jums mieste pasijausti išskirtiniu. Naujoji Style Edition yra labiausiai akį traukianti krosoverio UX versija, suderinanti ryškias linijas ir aiškiai pabrėžtus kėbulo paviršius pasirinkus bet kurią iš aštuonių nuostabių spalvų.

Drąsios dizaino detalės

Drąsios dizaino detalės pastebimos visur: atletiška stogo linija, pritamsinti Bi-LED žibintai priekyje ir aerodinamiški gale, kur jų forma išradingai panaudota pagerinant automobilio valdymą ir važiavimo galimybes.

„Takumi“ meistrų sukurtas interjeras

UX Style Edition versiją Kijušu gamykloje Pietų Japonijoje meistriškai sukūrė garsieji „Takumi“ meistrai: pajusite nuostabius jų įgūdžius visame automobilyje, kai paliesite rankomis susiūtą odinį vairą ir paskęsite „Black Tahara“ apmušaluose su pilkos ar mėlynos spalvų akcentais.

Elektrifikuotas važiavimas

Pasitelkęs ketvirtosios kartos Lexus įsikraunančią hibridinę technologiją bei naudodamas 2 litrų darbinio tūrio benzininį variklį ir elektrinę jėgainę(-s), UX 250h modelis užtikrina sklandų ir galios nestokojantį važiavimą. Taip pat galima rinktis dinamišką UX 200 modelį, kurį į priekį varo itin efektyvus 2 litrų benzininis variklis, užtikrinantis greitą akceleraciją ir legendinį Lexus rafinuotumą.

Intuityvus jungiamumas

Kad Jūsų gyvenimą paverstų dar malonesniu, UX Style Edition pasitelkia intuityviąsias Lexus technologijas. Automobilio viduje, ant centrinės konsolės, sumontuota jutiklinio paviršiaus valdymo sistema užtikrina nenutrūkstamą sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu per Apple CarPlay® ar Android Auto®. Taip pat, galima naudotis Lexus Link programėle, skirta padėti Jums planuoti keliones, užsakyti paslaugas ar gauti naudingos informacijos apie Jūsų vairavimo ypatumus.

Saugos sistema Lexus Safety System +

Turbūt svarbiausia Jums, Jūsų keleiviams ir kitiems eismo dalyviams yra tai, kad kiekvienas UX Style Edition automobilis pasižymi pačia naujausia saugos sistema Lexus Safety System + su papildomai pasirenkamomis aklosios zonos stebėjimo ir skersinio eismo įspėjimo funkcijomis.