1. Lexus modeliai
 2. LC
Spartusis pasirinkimas
Nuo
124 210 €

CO₂

184 - 184 g/km

Vid. sąnaudos

8.1 - 8.1 l/100km
Dar niekada nebuvo tokio efektingo automobilio, kuris paliktų neišdildomą įspūdį, paveikdamas visus pojūčius, kaip naujasis Lexus LC. Remdamiesi apdovanota LF-LC koncepcija, mes žingsnis po žingsnis pavertėme ją nuostabiu serijiniu automobiliu. Lexus LC nėra paprastas 2+2 tipo kupė, traukiantis akį savo įstabiu grožiu. Siekiant užtikrinti nepamirštamą vairavimo patirtį, jo kūrybos procese dalyvavo daugiau nei 4000 dizainerių, konstruktorių ir technikos specialistų.

LC GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

VIDUS

 • 10 PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS

  Siekiant suteikti dar malonesnių potyrių kelyje ir užtikrinti tiesioginę dinamišką reakciją, LC automobilyje pritaikytas M režimas, kuris leidžia vairuotojui lengvai perjungti bet kurią pavarą naudojantis magnio lydinio pavarų perjungimo svirtelėmis.

 • VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

  Naudodamiesi važiavimo režimo jungikliu šalia vairo, galite priderinti automobilio važiavimo režimą prie eismo sąlygų ir savo nuotaikos. Jūsų pasirinkimui siūlomi ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+ režimai.

 • YPAČ PLATUS PROJEKCINIS EKRANAS

  Tiesiai priešais vairuotojo akis ant priekinio stiklo pateikiama ryški spalvota važiavimo informacija, todėl vairuotojas gali geriau susikoncentruoti į kelią.

Ypač platų didelės raiškos 10,3 colio centrinį ekraną galima valdyti balsu arba Touch Pad valdikliu su Remote Touch sąsaja – tai labai lengva, kaip ir naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšete. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenys.

Mechaniniu būdu apdoroti aliumininiai akceleratoriaus ir stabdžio pedalai, taip pat plati pakoja su anodizuoto aliuminio apdaila išryškina sportinį automobilio stilių.

Naujajame LC montuojama pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) fiksuoja kelio ženklus, naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera. Visa informacija vairuotojui pateikiama daugiafunkciame ekrane. RSA sistema gali atpažinti tuos kelio ženklus, kurie atitinka Vienos konvencijos dėl kelio ženklų ir signalų nuostatas (įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius).

Klosčių efektą sukurianti Alcantara® durelių apdaila ir perforuotos odos sėdynių apmušalai – dar vienas pavyzdys, parodantis, kiek daug dėmesio šiame įspūdingame kupė skirta detalėms.
 • ODINĖS SĖDYNĖS                                                                      

  Dailiai apsiūtos odinės sėdynės užtikrina nepriekaištingą atramą ir komfortą. Vyriausiasis LC inžinierius Sato pats dalyvavo kuriant šį naują dizainą, kuris buvo patikrintas atliekant 50 bandymo ciklų.

 • MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

  Ši papildomai komplektuojama pasaulinės klasės Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 13 garsiakalbių ir GreenEdge™ technologija specialiai pritaikyta prie LC salono akustikos. Tai tikra skaitmeninė namų kino sistema, papildyta Clari-Fi™ technologija, kuri atkuria suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

 • AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

  Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai komplektuojami su įtempikliais.

Klimato kontrolės sistema Climate Concierge kontroliuoja salono, sėdynių ir vairo temperatūrą. Novatoriška Nanoe® technologija, per kurią į saloną patenka neigiamai įkrautos jonų dalelės, valo salono orą ir efektyviai atgaivina sėdynių kvapą.

IŠORĖ

 • 20 IR 21 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

  Siūlomi preciziškai išlieti ir mechaniniu būdu apdoroti ratlankiai su penkiais keturgubais stipinais ir tamsiai pilka metalo blizgesio apdaila, mažinantys triukšmą, ir 20 / 21 colių penkių dvigubų stipinų ratlankiai su akį traukiančia poliruota apdaila.

 • ORO KANALAI

  Priekiniame buferyje ir šoniniuose gaubtuose įrengti oro kanalai, kurie nukreipia orą į galinių ratų arkas, sukurdami oro srautus išilgai visų keturių padangų šoninių sienelių. Tai pagerina automobilio stabilumą važiuojant tiesiai ir jo valdymą.

 • ANGLIES PLUOŠTO STOGAS

  Šis dailus pinto anglies pluošto stogas, lemiantis žemesnį LC svorio centrą, gaminamas mūsų Motomachi gamykloje, naudojant naują greito polimerų liejamojo presavimo procesą.

Sport + modeliuose komplektuojama aktyvioji visų ratų valdymo sistema yra Lexus dinamikos valdymo sistemos (LDH) dalis. Ši nepriklausoma sistema kontroliuoja priekinių ir galinių ratų pasukimo kampą, užtikrindama greitesnę reakciją, didesnį stabilumą bei tikslesnį valdymą ir pagerina manevringumą atliekant posūkius.

Siekiant sutvirtinti LC kėbulo rėmą, nedeformuojamos dalys pagamintos iš itin tvirto tampraus plieno. Durelių, bagažinės ir variklio dangčio plokštės pagamintos iš lengvo aliuminio, o kitos dalys, tokios kaip stogas ir durelių rėmas, pagamintos iš tvirto ir lengvo anglies pluoštu sutvirtinto plastiko.

Šie ypač kompaktiški priekiniai trijų projekcijų LED žibintai specialiai pritaikyti prie naujojo LC dizaino, siekiant užtikrinti ypač trumpą priekinę iškyšą, kuri turi didelės reikšmės automobilio valdymui važiuojant dideliu greičiu.

Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, šiek tiek pasikelia variklio dangtis, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiųjų traumų riziką.

Kaip standartinę įrangą naujajame LC montuojamą Lexus Safety System+ sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, pažangi važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema su vairuotojo įspėjimo apie nuovargį funkcija, automatinė tolimųjų šviesų, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistemos.
 • AKTYVUSIS GALINIS APTAKAS

  Įtraukiamasis galinis aptakas automatiškai pailgėja automobiliui viršijus 80 km/h greitį, kad būtų užtikrinta didesnė prispaudžiamoji jėga ir stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Šoninės oro įsiurbimo angos mažina turbulenciją aplink galinius ratus ir pagerina valdymą.

 • IŠMETAMŲJŲ DUJŲ SISTEMA

  LC pritaikyta geldelės tipo konstrukcija: esant mažam greičiui čia esantis vožtuvas lieka uždarytas, kad būtų iki minimumo sumažintas sklindantis garsas. Padidinus greitį, vožtuvas atsidaro, kad būtų padidinta variklio galia ir sustiprintas efektingas jo garsas.

 • STIKLINIS STOGAS

  Neribotos laisvės pojūtį LC salone sukuriančio stiklinio stogo šonuose esančios chromuotos juostos išryškina elegantiško kupė profilį, o galiniai jo kraštai atkartoja tradicinio japoniško kardo linijas.

Reaktyvinio lėktuvo variklio traukos stiprinimo kamerų įkvėpti patrauklūs galiniai žibintai su reljefišku metalo blizgesio rėmu sukuria neapibrėžtą Lexus L motyvą. Bagažinės užraktas sklandžiai įsilieja į galinių žibintų juostą.

Ši sistema, naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radaru, stebi, ar užnugaryje nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės važiuojant atbuline eiga stovėjimo aikštelėje. Užfiksavusi kliūtis, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais durelių veidrodėliuose.

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuojamas įspėjamasis signalas.

Siekiant palengvinti automobilio statymą, galiniame buferyje esantys jutikliai sujungti su garso signalizacija. Signalais vairuotojas įspėjamas apie kelyje pasirodžiusias kliūtis. Jei šios signalizacijos nereikia, ją galima išjungti. Įjungus atbulinės eigos pavarą, 10,3 colio ekrane pasirodo galinis LC automobilio vaizdas, kurį papildo orientacinės linijos, praverčiančios statant automobilį.

Patirkite, Ką ReišKia Vairuoti LC

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus LC ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

3 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 •  
  LC - Luxury - Dvejų durų kupė

  LC Luxury

  Hibridas
  Dvejų durų kupė
  • +
   Atstumą palaikanti adaptyvioji greičio palaikymo sistema (DRCC), veikianti visame greičio diapazone
  • +
   Pre-Collision sistema (PCS)
  • +
   20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, su 245/45 (priekinėmis) ir 275/40 (galinėmis) R20 padangomis
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Benzinas

  Nuo

  124 210 €

  10 AT | 4X2
  • CO₂
   262 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   11.6 - 8.1 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  124 210 €

  Multi-Stage Hybrid | 4X2
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   8.1 - 8.1 l/100km
 •  
  LC - Sport - Dvejų durų kupė

  LC Sport

  Hibridas
  Dvejų durų kupė
  • +
   21 colio kaltiniai dviejų atspalvių ratlankiai, su 245/40 (priekinėmis) ir 275/35 (galinėmis) R21 padangomis
  • +
   Galiniai LED žibintai
  • +
   Iš anglies pluošto pagamintas stogas
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Benzinas

  Nuo

  129 110 €

  10 AT | 4X2
  • CO₂
   262 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   11.6 - 8.1 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  129 110 €

  Multi-Stage Hybrid | 4X2
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   8.1 - 8.1 l/100km
 •  
  LC - Sport + - Dvejų durų kupė

  LC Sport +

  Hibridas
  Dvejų durų kupė
  • +
   21 colio kaltiniai dviejų atspalvių ratlankiai, su 245/40 (priekinėmis) ir 275/35 (galinėmis) R21 padangomis
  • +
   Iš anglies pluošto pagamintas stogas
  • +
   Pakeliamas galinis aptakas
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Benzinas

  Nuo

  134 410 €

  10 AT | 4X2
  • CO₂
   262 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   11.6 - 8.1 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  134 410 €

  Multi-Stage Hybrid | 4X2
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Vid. sąnaudos
   8.1 - 8.1 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.

Žiūrėkite daugiau