1. Lexus modeliai
 2. lc-convertible
Spartusis pasirinkimas
Nuo
142 410 €

CO₂

275 - 275 g/km

Vid. sąnaudos

11.7 - 11.7 l/100km
Kur bekeliautumėte – saulės užlietu pajūrio greitkeliu ar vingiuojančiu Alpių keliuku – Lexus LC 500 Convertible užtikrins neprilygstamą važiavimo be stogo prabangą ir nepakartojamą V8 galią. Minkštasis stogas ne tik elegancija nenusileidžia LC kupė automobiliui, bet ir suteikia unikalią ir nepamirštamą patirtį. Stogas susilanksto ir pasislepia po išskirtiniu stogo dangčiu, papildančiu elegantiškas automobilio linijas.

LC 500 CONVERTIBLE GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

SALONAS: PRIEKINĖ DALIS

 • Į VAIRUOTOJĄ ORIENTUOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Kad nereikėtų daug žvalgytis ir išvengtumėte blaškymosi, visi svarbūs prietaisai ir ekranai lengvai nuskaitomi stebint eismą kelyje.

 • STOGO JUNGIKLIS

  Norėdami sukurti numatymo pojūtį kaskart Jums išskleidžiant ar suskleidžiant LC 500 Convertible stogą, valdymo jungiklį sąmoningai įrengėme po riešo atrama.

 • KLIMATO REGULIATORIUS

  Nesvarbu, ar važiuojate Alpių keliukais, ar vėjuotu pajūrio greitkeliu, klimato reguliatorius ne tik pritaikys LC 500 Convertible klimatą Jums išskleidus ar suskleidus stogą, bet ir automatiškai padidins temperatūrą Jums padidinus greitį, kai stogas nuleistas. Suderintas oro kondicionierius, sėdynių ir kaklo šildytuvai ir šildomas vairas – visa tai yra mūsų Omotenashi svetingumo etoso dalis. Jums laikant vairą oro srautas netgi šildys Jūsų rankas.

Priekinėse galvos atramose yra įtaisyti reguliuojami šildytuvai. Jie nukreipia oro srautą į Jūsų kaklą tam, kad akimirksniu pajustumėte šilumą ir jaukumą. Šie įtaisai yra skirti įvairaus ūgio žmonėms. Jie gali būti aktyvuojami automatiškai ar rankiniu būdu, pasirenkant vieną iš trijų šilumos parinkčių.

Trijų stipinų vairas yra šildomas, kad būtų maloniau vairuoti šaltu oru. Jis yra patogiai aptrauktas oda ir patogus laikyti. Jame integruoti jungikliai, kuriais valdoma garso sistema, telefonas, daugiafunkcis informacijos ekranas, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema ir eismo juostos laikymo pagalba.

Gražiai dygsniuotos odinės sėdynės – geriausias atramos ir komforto derinys. Sėdynės kūrime tiesiogiai dalyvavo LC 500 Convertible vyriausiasis dizaineris. Sėdynė buvo pasirinkta iš 50 sėdynių dizainų.

Išskirtinis geometrinis išdėstymas durelių skydeliuose ir perforacijų vietos odiniuose sėdynių apmušaluose – tai dėmesio detalėms, būdingo šiam išskirtiniam prabangiam automobiliui, akcentai.

Didelės raiškos 10,3 colio centrinis ekranas yra įrengtas tobuloje vietoje, kad galėtumėte vairuoti atsipalaidavę. Jį galima valdyti balso komandomis ar jutikliniu kilimėliu, kuris įrengtas centriniame valdymo pulte. Rodinį galima padalyti ir tuo pat metu matyti įvairią informaciją (pvz., Lexus Premium navigaciją ir klimato kontrolės duomenis).

10,3 colio ekraną galima valdyti naudojantis centriniame valdymo pulte sumontuotu jutikliniu kilimėliu. Jutiklinio kilimėlio sąsaja suprojektuota siekiant užtikrinti intuityvų išmaniojo telefono valdymo potyrį, atliekant tokias operacijas kaip slinkimas, suspaudimas ar lietimas.

Be ypač tvirtos keleivių saugumą užtikrinančio salono struktūros  ir aktyviųjų apsaugos virtimo metu strypų Jus papildomai saugo 6 saugos oro pagalvės. Vairuotoją ir priekinės sėdynės keleivį saugo 2 pakopų galvos saugos oro pagalvės, kelių saugos oro pagalvė ir pailgintos šoninės saugos oro pagalvės. Visuose saugos diržuose įrengti išankstiniai įtempikliai.

SALONAS: GALINĖ DALIS

 • AKTYVIEJI APSAUGOS VIRTIMO METU STRYPAI

  Rimtos avarijos ar mažai tikėtinu kabrioleto virtimo atveju suveiks aktyvieji apsaugos virtimo metu strypai, kurie prilaikys automobilį ir apsaugos Jus bei Jūsų keleivius. 

 • 13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ SISTEMA

  Ši aukščiausios klasės, pasauliniu mastu pripažinta 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ erdvinio garso sistema su technologija „GreenEdge™“ atidžiai suprojektuota atsižvelgiant į LC 500 Convertible salono akustines savybes. Ji netgi gali automatiškai pritaikyti garso ir garsiakalbių nuostatas Jums atidarius stogą. Garso kokybę papildomai gerina technologija „Clari-Fi™“, kuri atkuria MP3 skaitmeninio glaudinimo metu prarastą garsą. Tokiu būdu ji užtikrina skaitmeninio namų kino patirtį.

 • IŠMANIOJO TELEFONO INTEGRACIJOS SISTEMA

  Naudodamiesi „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto®“, LC 500 Convertible 10,3 colio centriniame ekrane galėsite lengvai matyti ir pasiekti išmaniojo telefono programėles.

Pirmaujanti „nanoe®“ technologija į saloną išleidžia neigiamai įkrautas daleles, kurios grynina orą ir efektyviai dezodoruoja sėdynes. Be to, jos maloniai drėkina odą ir plaukus.

IŠORĖ: PRIEKINĖ DALIS

 • TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Šis itin kompaktiškas šviesos diodų trigubų projektorių priekinio žibinto blokas specialiai sukurtas siekiant maksimaliai sutrumpinti LC 500 Convertible priekinę iškyšą, kas yra itin svarbu dideliu greičiu įveikiant posūkius.

 • 21 COLIO KALTINIAI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

  Kaltiniai, poliruoti 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina geresnį valdymą ir našumą važiuojant dideliu greičiu.

  Priekyje: 21 colio x 8.5/2J, intarpas 25 

  Gale: 21 colio x 9.5/2J, intarpas 25

 • NUOSTABI V8 GALIA

  LC 500 Convertible 5 litrų V8 benzininį variklį rankomis derina „Takumi“ meistras, kad būtų užtikrinta įspūdinga vairavimo patirtis, begalinis greitėjimas ir galia. Maksimaliai išbandytas per Niurburgringo 24 valandų lenktynes, jis kartu su 10 laipsnių automatine transmisija užtikrina didelę galią. 

Kadangi visi pagrindiniai komponentai, įskaitant stogo hidraulinę sistemą yra įrengti žemai, LC 500 Convertible svorio centras yra žemiau nei LC kupė. Norėdami maksimaliai sumažinti svorį, inžinieriai nepamiršo nieko: net stogo rėmas yra pagamintas iš unikalaus magnio ir aliuminio lydinio.

Aktyvuotas priekiniame buferyje įrengtų jutiklių, susidūrus su pėsčiuoju priekinis gaubtas šiek tiek pakyla aukštyn, kad atsirastų daugiau erdvės tarp jo ir kietų variklio komponentų. Taip sumažinamas pavojus susižaloti pėsčiajam.

Vairuodami LC 500 Convertible, galite būti ramūs: tai – vienas saugiausių kada nors pagamintų automobilių. Čia veikia Lexus Safety System+, padedanti išvengti smūgių į galinę dalį, neleidžianti nukrypti nuo užimamos eismo juostos ar susidurti su pėsčiaisiais. Lexus Safety System+ yra standartinė LC 500 Convertible įranga. Ją sudaro priešavarinė sistema su pėsčiųjų aptikimu, pažangioji eismo juostos laikymo pagalba, kuri padeda nenukrypti nuo užimamos eismo juostos, automatinių tolimųjų šviesų sistema, pagerinanti matomumą naktį, ir dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti greitį pagal priekyje važiuojančią transporto priemonę.

IŠORĖ: GALINĖ DALIS

 • ŠVIESOS DIODŲ HOLOGRAFINIAI GALINIAI ŽIBINTAI

  Patrauklūs galiniai žibintai yra įkvėpti naikintuvų antrinių degiklių dizaino. Ant jų rafinuoto metalinio rėmo yra suprojektuotas begalinis Lexus „L“ raidės motyvas. Pažvelgus iš arčiau, pastebimas bagažinės užraktas, kuris yra nepriekaištingai įtaisytas galinio žibinto apvade.

 • MINKŠTASIS STOGAS

  Mūsų dizaino komanda, dirbusi prie LC 500 Convertible, susidūrė su dvigubu iššūkiu. Jos užduotis buvo sukurti  gražiausią pasaulyje kabrioletą, kuris būtų gražiausias ir su stogu, ir be jo. Minkštasis stogas – įspūdingas inžinerinis šedevras, elegancija nenusileidžiantis net ir LC kupė. Šis 4 sluoksnių stogas (akrilinis išorinis audinys, izoliacinė guma, PET vidinė medžiaga ir garsą sugerianti medžiaga) važiuojant iki 50 km/h greičiu pakeliamas (ar nuleidžiamas) vos per penkiolika sekundžių.

 • ĮSPŪDINGAS V8 GARSAS

  Nuleidę LC 500 Convertible stogą galėsite mėgautis V8 variklio muzika, įkvėpta kultinio superautomobilio Lexus LFA garso takelio. Priekyje jautrų variklio garsą į priekinį skydelį transliuoja garso generatorius, o gale galingo variklio natą groja išmetimo vožtuvas.

Siekdama maksimaliai apriboti triukšmą ir vibraciją, Lexus sukūrė itin standžią važiuoklę, kuriai panaudojo itin didelio tempimo stiprio plieną, lengvą aliuminį ir anglies pluoštu sutvirtintą plastiką. Tam, kad automobilis būtų judrus, mūsų inžinieriai sutvirtino galinę važiuoklę sąvaržomis. Po grindimis jie sumontavo papildomus tvirtumą didinančius elementus, o po galinėmis sėdynėmis įrengė torsioninę dėžę.

Įsitraukiančios LC 500 Convertible durelių rankenos padeda suformuoti glotnų paviršių aplink visą automobilį. Jos yra ne tik gražios formos: aerodinamika padeda padidinti vairavimo rafinuotumą ir našumą.

Šis galinis aptakas yra sukurtas specialiai LC 500 Convertible. Jis praplėstas į šonus, kuriuose akcentuojama plati flagmano kabrioleto išvaizda.

Už dviejų valandų kelio nuo Tokijo (važiuojant Shinkansen greituoju traukiniu) įsikūrusi Motomachi gamykla, kurioje buvo rankiniu būdu gaminamas Lexus LFA – vienas įspūdingiausių kada nors sukurtų superautomobilių. Šioje gamykloje mūsų Takumi meistrai gamina LC ir LC 500 Convertible. 

PATIRKITE, KĄ REIŠKIA VAIRUOTI LC 500 CONVERTIBLE

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus LC 500 Convertible ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

2 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 •  
  LC 500 Convertible - Luxury - Dviejų durelių kabrioletas

  LC 500 Convertible Luxury

  Dviejų durelių kabrioletas
  • +
   21 colio dviejų spalvų dažymo kaltiniai ratlankiai su 245/40 (priekyje) ir 275/40 (gale) R20 padangomis
  • +
   Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  142 410 €

  AT 2WD | 4X2
  • CO₂
   275 - 275 g/km
  • Vid. sąnaudos
   11.7 - 11.7 l/100km
 •  
  LC 500 Convertible - Bespoke - Dviejų durelių kabrioletas

  LC 500 Convertible Bespoke

  Dviejų durelių kabrioletas
  • +
   Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  • +
   LED dienos šviesos žibintai
  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  144 410 €

  AT 2WD | 4X2
  • CO₂
   275 - 275 g/km
  • Vid. sąnaudos
   11.7 - 11.7 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau