1. Lexus modeliai
 2. UX
 3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

UX Premium

Miesto visureigis

UX - Premium - Miesto visureigis
Nuo
50 000 €
 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, šlifuoti, 5 plačių stipinų dizaino, su 225/50 RF18 padangomis
 • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
 • LED posūkių žibintai
135 - 137 g/km
5.9 - 6.1 l/100km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

 • KETVIRTOSIOS KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTI HIBRIDINĖ SISTEMA

  UX 250h varomas Lexus įsikraunančia hibridine 184 AG sistema, kurios viena iš dalių yra itin efektyvus 2,0 l keturių cilindrų benzininis variklis. Sistema, kurią galima rinktis su priekinių arba E-FOUR visų varančiųjų ratų pavara, turi kompaktišką transmisiją ir galios valdymo bloką, suprojektuotą taip, kad nuostoliai dėl šilumos ir trinties būtų kuo mažesni. Autommobilyje naudojamas pakeistą konstrukciją ir aušinimo sistemą turintis nikelio-metalo hidrido akumuliatorius. 

 • F SPORT / F SPORT Design

  Naująja „Sonic Platinum“ spalva dažytas UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau, o jo dinamišką išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai. UX modelių gamai naujo žavesio suteikia F SPORT Design modelis su drąsiomis F tinklelio priekinėmis grotelėmis ir nuostabiu dvispalviu stogu, kurį taip pat galima užsisakyti ir UX F SPORT modeliui. Visa tai akimirksniu parodo dinamiškus abiejų modelių siekius.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 ŽVAIGŽDUČIŲ NCAP ĮVERTINIMAS

  UX pasižymi geriausiais saugos rodikliais savo klasėje ir yra įvertintas prestižiniu „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimu. Automobilis aprūpintas mūsų novatoriška „Lexus Safety System +“ sistema, kuri apima priešavarinę sistemą, kuri nuo šiol turi pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo dienos ir nakties metu funkciją. „Lexus Safety System +“ apima priešavarinę sistemą su pėsčiųjų aptikimo funkcija, atstumą palaikančią adaptyviąją pastovaus greičio sistemą, kelio ženklų atpažinimo sistemą, eismo juostos stebėjimo asistentą, automatinę tolimųjų šviesų sistemą, avarinio vairavimo asistentą, posūkio kertant priešpriešinio eismo srautą pagalbos sistemą. 

UX GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti