1. Lexus modeliai
  2. RX
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

RX Executive

5 durelių miesto visureigis

RX - Executive - 5 durelių miesto visureigis
Nuo
86 000 €
  • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 20 stipinų, šlifuoti su 235/50 R21 padangomis
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Temdytas stiklas
25 - 27 g/km
1.1 - 1.2 l/100km
2.5 Lexus Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Puikios funkcijos

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RX naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos, kurias pristato naujausia 3 kartos Lexus Safety System + su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis užtikrina didesnę saugą. Tarp jų – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji važiavimo pagalba papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio.

VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / FIRMINĖS GROTELĖS / TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI

Diegdami elektrifikaciją, mūsų dizaineriai ėmėsi iššūkio – naujausią RX papildyti nauja verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – firminės grotelės integruotos geriau, čia jos išreiškia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą. Kompaktiškesni ir rafinuotesni priekiniai žibintai, oro įsiurbimo angos ir platesnis (15 mm) tarpuvėžis papildomai konsoliduoja išvaizdos vientisumą bei patikimumą. Glotnesni, ryškesni ir horizontalesni 3 projektorių šviesos diodų priekiniai žibintai su adaptyviąja tolimųjų žibintų sistema (AHS) „BladeScan®“ perteikia išskirtinį rafinuoto dizaino įspūdį.

GALIOS KONTROLĖ „DIRECT4“ / „E-FOUR“

RX 500h galią kontroliuoja išskirtinė Lexus pavaros galios technologija DIRECT4. Ši naujoji sistema bet kurioje vairavimo situacijoje nuolatos suderina galią su sukimo momentu tarp priekinės bei galinės ašių – daug tiksliau nei bet kokia mechaninė sistema. DIRECT4 leidžia geriau jausti kelią vairu, pagerina valdymo stabilumą ir užtikrina puikią vairavimo dinamiką važiuojant dideliu greičiu. Elektrinė visų ratų pavaros sistema E-FOUR, montuojama į naująjį RX 350h ir RX 450h+, buvo atnaujinta. Nuo šiol 40 kW galinis elektrinis variklis veikia nuolatos ir užtikrina didesnį sukimo momentą bei trauką.

RX GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti