1. Lexus modeliai
 2. All-New RX
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
BŪKITE PRIEKYJE

RX

TECHNOLOGIJŲ IKONA

RX siūlo žmonių poreikius atitinkančias technologijas, kurios pasitelkiant inovacijas stiprina intuiciją. Patirkite novatorišką mąstymą, kuris Jus pakylėja ir atveria platesnius horizontus.

image - no description

NAUJASIS LEXUS RX

RX nuo pat pradžių žavi kaip ikoniškas prabangus visureigis, sukurtas tam, kad prikaustytų aplinkinių žvilgsnius ir visada būtų priekyje. Įspūdingai patogus ir dinamiškai atrodantis net ramybės būsenoje – Jūsų laukia jaudinanti vairavimo patirtis.

 • KĖBULO TIPAS
  Didelis SUV
 • KAINA NUO
  72 400 €
 • SĖDYNĖS
  5
 • PASIRENKAMA ĮRANGA
  4
NAUJASIS LEXUS RX

IKONIŠKA IŠVAIZDA

Penktosios kartos RX spinduliuoja didžiuliu pasitikėjimu savimi. Akį traukia naujas „verpsto formos“ kėbulo dizainas, ištemptas variklio dangtis ir dideli 21 colio ratlankiai. Naujos firminės grotelės įsilieja į automobilio priekį, o aptakesni trigubi LED žibintai pabrėžia tvirtą padėtį. Papildomo dinamiškumo suteikia ilgesnė RX ratų bazė ir charakteringai skulptūriškos linijos.

 • PRIBLOŠKIANTI IŠVAIZDA
 • DINAMIŠKAS DIZAINAS
 • TIKRI POTYRIAI
RX IŠORĖ

TRYS GALIOS ŠALTINIAI

Variklį galite rinktis iš trijų jaudinančių variantų. RX 450h+ Plug-in Hybrid gali neskleidžiant emisijos vien tik elektros režimu nuvažiuoti daugiau nei 65 km.

RX IŠORĖ

NEPRILYGSTAMI POTYRIAI

Patirkite natūralų automobilio ir vairuotojo dialogą. RX turi lengvesnę, standesnę platformą, žemesnį svorio centrą ir naują daugiasvirtę galinę pakabą. Taip pasiekiama nepriekaištinga galia, išskirtinis komfortas ir rafinuotumas bei nepaprastai maloni vairavimo patirtis.

RX IŠORĖ

IKONOS ATNAUJINIMAS

RX išlieka tikra ikona kelyje. Tarp naujų savybių – kupė primenanti stogo linija su firminiu juodu galiniu statramsčiu. Galinėje dalyje esantis firminis Lexus vienos linijos LED žibintas paryškina tvirtą automobilio poziciją ir išskirtinumą kelyje.

RX IŠORĖ

FUNKCIONALUS GROŽIS

Šis visiškai naujas automobilis, neabejotinai paveldėjęs prestižinio RX bruožus, spinduliuoja dinamiškumu, grožiu ir pasitikėjimu savimi.

NAUJASIS LEXUS RX

UNIKALI PRABANGA

Įlipę į prabangų RX saloną iškart pastebėsite garsiųjų Lexus Takumi meistrų darbo rezultatus, kurių dėka vairuotojui ir keleiviams suteikiamas vienodai gilus Omotenashi filosofijos jausmas.

 • KELIAVIMAS PIRMĄJA KLASE
 • FUTURISTINĖ IŠVAIZDA
 • PRASMINGOS TECHNOLOGIJOS
RX VIDUS

PAVYZDINIS SAUGUMAS

Inžinieriai sukūrė visais aspektais džiuginantį visureigį. Patobulinta saugos sistema „Pre-Collision Safety System“ aptinka motociklus ir kitus kelyje esančius objektus, o adaptyvioji greičio palaikymo sistema dar greičiau atpažįsta priešais važiuojančius automobilius.

RX VIDUS

PRASMINGA IR INTUITYVU

RX interjeras atrodo erdvesnis, jame daugiau vietos kojoms ir aiškesnis dizainas. Didelis projekcinis ekranas ir intuityvus prietaisų išdėstymas leidžia ramiai susikaupti kelyje. Salono foninį apšvietimą galima pritaikyti prie savo nuotaikos renkantis iš 64 spalvų paletės.

RX VIDUS

PRABANGA LEXUS STILIUJE

Patyrę meistrai iš geriausių medžiagų sukūrė šiuolaikinės prabangos aplinką. Pirmą kartą galite rinktis interjerą, kurio apdailai nėra naudojama oda – sėdynės, vairas ir pavarų perjungimo svirtis aptraukti aukštos kokybės „Tahara“ apdaila.

RX VIDUS

NEPRILYGSTAMAS VAIRAVIMAS

RX viduje tradicijos susilieja su ateitimi, sukuriamas unikalus prabangos stilius ir nepakartojama vairavimo patirtis.

NAUJASIS LEXUS RX

JŪSŲ GYVENIMO BŪDĄ ATITINKANTIS MODELIS

image - no description
RX 450h+

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Išskirtinai tylus ir pasižymintis nedideliu išmetamo CO2 kiekiu, elektra įkaunamas Lexus RX 450h+ hibridas pakylėja „bekompromisių“ elektrifikuotų automobilių kartelę. Dėl iš tinklo įkraunamos hibridinės sistemos, kurioje 2,5 litro benzininis variklis sujungtas su varikliu/generatoriumi ir 18,1 kWh ličio jonų baterija, šis 309 AG galios automobilis pasižymi įspūdingu pagreičiu, nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėdamas per 6,5 sekundės. Elektriniu režimu nuvažiuojamas didesnis nei 65 km atstumas ir galima pasiekti 135 km/val. greitį. Degalų ekonomija yra puiki – 1,1-1,2 l/100 km.

image - no description
image - no description
RX 500h

GALINGAS HIBRIDAS

Sukurtas kaip aukščiausios klasės elektrifikuotas automobilis, naujasis „RX 500h Performance Hybrid“ yra pirmasis Lexus hibridas su turbokompresoriumi. Visiškai naują hibridinę architektūrą sudaro 2,4 litro turbininis variklis ir 6 laipsnių automatinė pavarų dėžė. Sistemos galia siekia 371 AG, todėl automobilis nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 6,2 sekundės. DIRECT4 galios valdymo sistema, leidžianti geriau pajusti ryšį tarp kelio ir valdymo, užtikrina nuostabų vairavimo stabilumą net ir važiuojant dideliu greičiu.