1. New Cars
  2. RCF
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
Nuo
90800.0
Žema tvirta stovėsena ir lenktynių trasoje ištobulintomis linijomis išsiskiriančio RC F neįmanoma nepastebėti. Ir apskritai, kaip galima nekreipti dėmesio į šį stulbinantį 2+2 tipo kupė? RC F sukurtas tiems, kurie reikalauja neprilygstamų dinaminių savybių ir rafinuotos kokybės be jokių išlygų.

IŠSKIRTINIS RC F TRACK EDITION

Unikalius RC F Track Edition modelio patobulinimus atlikti padėjo Lexus GT3 lenktynių komandos.                                                   

„F“ SPORTINIŲ AUTOMOBILIŲ DEŠIMTMETIS

2018-aisiais savo sportinių automobilių „F“ serijos dešimties metų jubiliejų Lexus paminėjo kultiniame automobilių sporto renginyje „Goodwood Festival of Speed“.                                             

GIMĘS LENKTYNIŲ TRASOJE

Kaip kuriami automobiliai, suteikiantys jaudinančių, unikalių vairavimo potyrių? Jie gimsta ir tobulėja lenktynių trasoje.

1/ Pasirinkti RC F įrangos lygį
1/ Pasirinkti RC F įrangos lygį

1 pasirenkama įranga

1 pasirenkama įranga

2/ Pasirinkite norimą variantą
2/ Pasirinkite norimą variantą

3 pasirenkama įranga

3 pasirenkama įranga

IŠORĖ

PAŽANGI AERODINAMIKA

Kiekviena RC F detalė sukurta milimetro tikslumu, siekiant išryškinti lenktyniniams automobiliams būdingą stilių ir pagerinti aerodinamines savybes. Skrupulingai ištobulintas Japonijoje, Aičio prefektūroje įkurtame aerodinaminiame tunelyje, RC F yra pritaikytas važiuoti bet kokiomis kelio dangos ar oro sąlygomis. Įkypi LED priekiniai žibintai su integruotais dienos šviesų žibintais, kėbulo spalvos galinis difuzorius ir išraiškingi galiniai žibintai padeda sukurti griežtą ir išpuoselėtą išvaizdą. Trigubos briaunos ant priekinio aptako sukelia oro sūkurį aplink buferį ir nukreipia orą iš priekinių ratų arkų – tai padeda sukurti guvaus valdymo potyrį. Stabdžiams aušinti skirti ortakiai, įrengti buferyje ir šoninėse radiatoriaus grotelėse, pabrėžia dizaino stilistiką, būdingą lenktyniniams automobiliams.

RANKOMIS SURINKTO V8 VARIKLIO GALIA

Šis mūsų Tahara gamykloje rankomis surinktas, sureguliuotas ir stetoskopu patikrintas įspūdingas 5,0 l V8 variklis išvysto 477 DIN AG galią, o jo sukimo momentas siekia daugiau nei 520 Nm. Cilindrų galvutės ir visos judančios dalys sukonstruotos taip, kad užtikrintų didesnę maksimalią galią aukštų sūkių diapazone.

19 COLIŲ KALTINIAI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

RC F modelis komplektuojamas su kaltiniais (ne lietais) ratlankiais. Jų gamyboje taikomas kalvio kūjo smūgius imituojantis procesas. Dėl patobulintos metalo struktūros jie yra tvirtesni ir lengvesni. Šie ratlankiai sukurti bendradarbiaujant su F1 ratlankių tiekėju – BBS ir pagaminti vienoje pažangiausių pasaulyje sportinių automobilių ratlankių gamykloje.

Lyg brangakmeniai žėrintys trijų projekcijų L formos LED priekiniai žibintai naudoja tą patį šviesos šaltinį artimosioms ir tolimosioms šviesoms. Įspūdingą RC F įvaizdį sustiprina L formos storasieniai LED dienos žibintai.
Ištobulintas Lexus pilotų bandytojų, kurie padėjo kuriant mūsų LFA superautomobilį, RC F siūlo nepamirštamą vairavimo patirtį. Dėl pritaikytos trumpos važiuoklės bazės ir itin tvirtos važiuoklės, pagamintos naudojant naujausią klijavimo ir lazerinę varžtų suvirinimo technologiją, automobilis yra itin manevringas atliekant posūkius. Daugiasvirtė pakaba gale ir dvigubo trikampio balansyro pakaba priekyje bei lenktyninių automobilių įkvėpti aerodinaminiai sprendimai lemia aukščiausios klasės vairavimo patirtį.
Jauskitės užtikrintai žinodami, kad vairuojate vieną saugiausių kada nors sukurtų automobilių. Visuose RC F modeliuose gali būti diegiama Lexus Safety System +, apimanti „Pre-Collision System“ saugos funkciją, adaptyviąją greičio palaikymo sistemą, įspėjimo apie eismo juostos kirtimą asistentą, kelio ženklų atpažinimo sistemą ir automatines tolimąsias šviesas.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Lyg brangakmeniai žėrintys trijų projekcijų L formos LED priekiniai žibintai naudoja tą patį šviesos šaltinį artimosioms ir tolimosioms šviesoms. Įspūdingą RC F įvaizdį sustiprina L formos storasieniai LED dienos žibintai.

GALINĖS DALIES DIZAINAS

Siekiant pagerinti valdymą, galinio bamperio kraštai su dviem išmetimo vamzdžiais bei difuzoriumi tapo labiau lenkti, pridėta papildomų oro kanalų ir „sparnų“. 

ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

Automobilio dinamines savybes pagerinanti adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, dabar RC F modelyje komplektuojama kaip standartinė įranga, sumaniai kontroliuoja visų ratų amortizavimo jėgą. Ji pagerina ne tik važiavimo komfortą, bet ir automobilio valdymą bei stabilumą, ypač atliekant posūkius, kai važiuojama dideliu greičiu.

Stabilumą važiuojant tiek tiesiai, tiek posūkiuose užtikrina daugiasvirtė galinė pakaba. Dėl ypač tvirto plieno ir išlietų bei kaltinių aliuminio komponentų derinio pakaba išsiskiria nedideliu svoriu. Tai lemia tikslų valdymą ir leidžia išvengti bet kokių vibracijų. Siekiant suteikti dar geresnį RC F vairavimo potyrį, automobilyje sumontuotos standesnės galinės pakabos svirčių ir vairo kolonėlės laikiklių įvorės.
Automobilio svoris buvo sumažintas neaukojant kupė teikiamo rafinuotumo ir solidumo pojūčio. RC F standartinėje įrangoje diegiama elektroninė starto kontrolės sistema, leidžianti nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 4,5 sekundės. Specialiai suprojektuotos „Michelin Pilot Sport 4S“ padangos pagerina pasukamumą posūkiuose ir bendrą šoninį sukibimą. Taip pat jos patvaresnės esant ekstremalioms važiavimo sąlygoms. Panaudojus iš aliuminio pagamintus tvirtinimo elementus, tuščiavidurius velenus ir mažesnį oro kondicionieriaus kompresorių ir sumažinus įsiurbimo kolektorių, automobilis tapo lengvesnis.

VIDUS

VAIRUOTOJO REIKMĖMS PRITAIKYTAS SALONAS

RC F salonas visapusiškai pritaikytas vairuotojui: čia galima visiškai atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į kelią. Už dailaus vairo puikuojasi prabangios aštuonių padėčių elektra valdomos priekinės sėdynės.

8 PAVARŲ SPORTINĖ TIESIOGINIO PERJUNGIMO TRANSMISIJA

V8 variklio galia perduodama per 8 pavarų sportinę sekvencinę tiesioginio perjungimo (SDS) transmisiją su rankinio valdymo režimu. Kai nustatytas mechaninis režimas, pavarų perjungimo svirtele jungiant žemesnę pavarą (vos per 0,2 s) pasigirsta charakteringas droselio pyptelėjimo garsas.

TOUCH PAD VALDIKLIS

Touch Pad valdiklis su Remote Touch sąsaja vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui leidžia lengvai valdyti centrinį 7 colių multimedijos sistemos ekraną. Šiuo ergonomiško dizaino įrenginiu taip pat lengva naudotis, kaip ir išmaniuoju telefonu ar planšete.

RC F prietaisų skydelyje įrengtas didelis tachometras, kurio išvaizda keičiasi priklausomai nuo važiavimo režimo. Taip pat galima matyti skaitmeninio arba analoginio spidometro, sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialo monitoriaus, akcelerometro (G jutiklio), alyvos ir vandens temperatūros matuoklių rodmenis, ridos duomenis ir netgi laikmačio informaciją.
Įjungus atbulinės eigos pavarą, Lexus Media Display ekrane pasirodo automobilio gale fiksuojamas vaizdas. Ekrane vairuotojas taip pat gali matyti manevruoti padedančias orientacines linijas.
Touch Pad valdiklis su Remote Touch sąsaja vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui leidžia lengvai valdyti centrinį 7 colių multimedijos sistemos ekraną. Šiuo ergonomiško dizaino įrenginiu taip pat lengva naudotis, kaip ir išmaniuoju telefonu ar planšete.
Automobilio dinamines charakteristikas galima tiksliai sustyguoti pagal poreikius, naudojantis važiavimo režimo pasirinkimo sistema. ECO režimas padeda sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį ir degalų sąnaudas. Važiuojant įprastais maršrutais, NORMAL režimas leidžia patirti tobulą galios, ekonomijos ir važiavimo komforto dermę, o CUSTOM režimas suteikia galimybę pritaikyti RC F savybes pagal savo nuotaiką. Norėdami mėgautis tikslesne ir greitesne pavaros sistemos reakcija, tiesiog įjunkite SPORT S arba SPORT S+ režimą.

Prisijungus prie Lexus Link programėlės, Jūsų RC F tampa interneto ryšiu susietu automobiliu, o Lexus Link suteikia patogią prieigą prie tokių paslaugų kaip:

  • Vairavimo duomenys: fiksuoja Jūsų kasdienes ir darbo keliones bei vairavimo stilių.
  • „Rasti mano automobilį“ funkcija: padeda nustatyti Jūsų Lexus automobilio buvimo vietą ir jį pasiekti.
  • Eismo įvykio asistentas: priklausomai nuo eismo įvykio pobūdžio, informuoja pasirinktus skubios pagalbos asmenis.
  • Aptarnavimas ir priežiūra: padeda Jums planuoti ir atlikti Jūsų RC F techninę priežiūrą.
  • „Bendrinti su automobiliu“ funkcija: leidžia suplanuoti kelionės maršrutą kitame įrenginyje ir nusiųsti jį į Lexus navigaciją, o „Car to Door“ funkcija pateikia nuorodas ir padeda pėsčiomis pasiekti galutinį kelionės tikslą, kai pastatote automobilį.

 

ŠILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS

Odinė vairuotojo ir priekinė keleivio sėdynės gali būti šildomos ir vėdinamos – tai leidžia mėgautis dar malonesniu prabangos pojūčiu, ypač spiginant šalčiui ar plieskiant karščiui.

MARK LEVINSON® PREMIUM GARSO SISTEMA

RC F montuojama 835 W galios Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 17 garsiakalbių, pritaikyta prie salono akustikos. Ši 7.1 kanalo skaitmeninė erdvinio garso įranga yra tikra namų kino sistema su Clari-Fi™ technologija, atkuriančia suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

TVIRTA SALONO KONSTRUKCIJA, 8 ORO SAUGOS PAGALVĖS

RC F keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės.

Išdailintos RC F sportinės sėdynės su aukštais atlošais pagamintos naudojant „integruotos putodaros“ technologiją, kad tvirčiau priglustų prie kūno. Aukšti kraštai užtikrina komfortą bei tvirtą šoninę atramą ir patikimai sulaiko atliekant posūkius.
Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, nematomų zonų monitorius per akimirksnį atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuoja įspėjamąjį signalą.
Dėl RC F viduje sumontuoto vairo, turinčio storą, ovalo skerspjūvio formos vairaratį, automobilį lengviau valdyti važiuojant dinamiškai. Kad vairuotojas galėtų ypač greitai ir tiksliai perjungti pavaras, už vairo įrengtų mentelių padėtis, forma ir veikimas taip pat buvo optimizuoti.

Pajuskite, ką reiškia vairuoti naująjį RC F

Atraskite išskirtinių potyrių per Lexus bandomąjį važiavimą. Jums tereikia pasirinkti norimą automobilį, vietą ir laiką, o visa kita padarysime mes.

Privalumai savininkui

Siekiame, kad Jūsų patirtis vairuojant Lexus automobilį būtų išties nuostabi. Todėl siūlome individualias paslaugas, padedančias kuo geriau rūpintis Jūsų ir automobilio poreikiais. Šie privalumai apima:

  • 3 metų / 60 000 kilometrų garantija
  • 3 metų pagalba kelyje
  • My Lexus ir Lexus Link programėlės

 

RC F GALERIJA

Kiekviena nuotrauka yra atskira istorija. Čia prasideda Jūsų pažinties su Lexus įkvepiančiu dizainu ir stulbinančiu meistriškumu kelionė.

KITI SUV MODELIAI

UX EV
UX EV Comfort
Nuo 49 900 €
NX
NX Comfort
Nuo 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Nuo 70 700 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ue%2Cnx%2Crx%2Crxl