1. Lexus modeliai
  2. NX
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

NX Luxury

5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

NX - Luxury - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
Nuo
71 400 €
  • 20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
144 - 146 g/km
6.3 - 6.4 l/100km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Techninė specifikacija

Įmantrios formos vairas

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis yra svarbūs vairavimo elementai, todėl dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su Lexus Takumi meistrais, kruopščiai tobulindami šias sąlyčio vietas. Ypatingai dėmesys sutelktas į vairo formą ir konstrukciją, suteikiant išskirtinių pojūčių ir labiau užtikrinant vairo stabilumą, taip pat atnaujintas nykščių atramų ir jutiklinių valdiklių dizainas.

S-Flow klimato kontrolės sistema

S-Flow sistema sumaniai reguliuoja salono mikroklimatą pagal aplinkos sąlygas. Ji užtikrina puikias degalų sąnaudas ir optimalų komfortą kiekvienam keleiviui.

Mark Levinson® garso sistema su 17 garsiakalbių

NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis. Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

NX GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti