1. New Cars
  2. NX
  3. Kyushu edition
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

NX KYUSHU EDITION

NX

SUPROJEKTUOTAS TAIP, KAD BŪTŲ KITOKS

Naujasis NX „Kyushu“ laidos modelis nuo šiol dar drąsesnis, rafinuotesnis ir įspūdingesnis. Atsipalaiduokite ant sėdynių „Tahara by Takumide“, dekoruotų išskirtiniais tamsiai raudonos spalvos dygsniais. Išskirtinę automobilio išvaizdą akcentuoja kruopščiai suprojektuoti juodi išoriniai galinio vaizdo veidrodėliai.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

NX „Kyushu“ laida gaminama mūsų gamykloje, įsikūrusioje Japonijos pietuose. Čia dirba tikrieji savo amato „Takumi“ meistrai. Salone – „Tahara“ apmušalai ir sidabro spalvos intarpai, jis pasižymi įspūdingu dizainu ir yra papildytas technologinėmis funkcijomis, pvz., elektra valdomomis bagažinės durelėmis, priekinių sėdynių šildymo funkcija ir parkavimo pagalbos stebėjimo sistema. Išorėje akį traukia gražus šoninis profilis, išskirtiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir ratų arkų intarpai. 

Visureigio galia

Lexus automobilį su įsikraunančia hibridine technologija pirmyn gena 2,5 litro benzininis variklis ir elektrinis (-iai) motoras (-ai). Tai – galingas, tačiau ekonomiškas sprendimas. 2 litrų benzininis variklis su naujos kartos VVT-i sistema garantuoja greitą reakciją, efektyvumą ir gerą pagreitį.

Intuitivi technologija

NX „Kyushu“ laidoje naudojama intuityvi technologija, palengvinanti Jūsų gyvenimą ir paverčianti jį malonesniu. Naudojantis jutikliniu skydeliu, galima valdyti 10,3 colio centrinį ekraną, o Lexus Link programėlė padeda planuoti maršrutus, rezervuoti priežiūrą ir siūlo gerą vairavimo analizės duomenų apžvalgą. Kiekviename NX „Kyushu“ laidos modelyje diegiama mūsų naujoviška saugos sistema Lexus Safety System+, riboto matomumo zonų stebėjimo sistema ir galinė skersinio eismo perspėjimo sistema (RCTA).