1. Lexus modeliai
 2. UX
 3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

UX Comfort

Miesto visureigis

UX - Comfort - Miesto visureigis
Nuo
43 700 €
 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodi, 5 plačių stipinų dizaino, su 215/60 R17 padangomis
 • Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
 • LED dienos šviesos žibintai
113 - 119 g/km
5 - 5.3 l/100km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

 • 5 KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS 

  UX 300h įsikraunanti hibridinė technologija sujungia itin efektyvų 2,0 l benzininį variklį su didelės galios elektriniu (-iais) motoru (-ais), todėl sistemos galia padidėja iki 199 AG. Dėl naujai sukurto ličio jonų akumuliatoriaus automobilis puikiai taupo degalus ir važiuoja elektra, tačiau nekelia nuvažiuojamo atstumo nerimo, o pagreitis dabar dar greitesnis ir tolygesnis. Pajudant iš vietos ir važiuojant mažesniu greičiu, UX 300h varo galingas priekinis elektrinis motoras (visų ratų pavaros modeliuose padeda galinis elektrinis motoras). Šiuo metu važiuojate vien elektra.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Su naujais dažų variantais UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. UX modelių gamą papildys tik F SPORT bei F SPORT Design modeliams pasirinktinai siūlomos spalvos Sonic Copper, Sonic Titanium ir Sapphire Blue su juodu stogu, juodais statramsčiais ir juodais stogo bėgeliais.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 NCAP ŽVAIGŽDUČIŲ REITINGAS

  UX 300h naudojasi pažangiomis aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemomis, įdiegtomis naujausios kartos Lexus Safety System +. Tarp jų – vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nejaučia nuovargio požymių, ir proaktyvioji vairavimo pagalba, kuri paruošia stabdžius ir vairo mechanizmą, kad būtų išlaikytas saugus atstumas iki kitų eismo dalyvių ir objektų.

  UX gavo 5 žvaigždučių NCAP įvertinimą, o jo standartinėje įrangoje yra 8 oro pagalvės. Net ir pasiekus kelionės tikslą, rūpinamasi kitais eismo dalyviais: saugaus išlipimo pagalba įspėja vairuotoją ir keleivius (priekyje ir gale), kad jie neatidarytų durelių, jei iš paskos artėja automobiliai arba dviratininkai.

UX GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti