1. Lexus modeliai
  2. LM
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

LM Luxury

Prabangus vienatūris

Lexus LM
Nuo
147 700 €
  • 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos
  • 14 colių jutiklinis ekranas
  • 23 garsiakalbių erdvinio garso sistema Mark Levinson® Reference 3D
163 g/km
7.2 l/100km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Puikios funkcijos

DRĄSI LEXUS PRIEKINĖ DALIS

Priekyje drąsios firminės Lexus grotelės kontrastuoja su aštresniais trigubais šviesos diodų priekiniais žibintais, kurie pabrėžia patrauklią LM 350h išvaizdą. Šonuose esantys užtemdyti statramsčiai išryškina langus, erdvę ir sklandžias linijas. Dinamiškumo suteikia ilga LM važiuoklės bazė ir kaltiniai 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Galinėje dalyje įrengtas vienos linijos Lexus šviesos diodų firminis žibintas ir naujasis LEXUS ženkliukas kelyje pabrėžia futuristinę automobilio išvaizdą. Keturios išorės spalvos – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black ir Sonic Agate – elegantiškai perteikia šio automobilio orumą. Galima užsisakyti kairįjį ir dešinįjį stiklinį stogą, kuris padidina erdvumo pojūtį sėdint ant galinių sėdynių.

KETURVIETIS, KELIONĖMS

Keturvietis LM yra komfortiškas kaip avangardinė svetainė, tačiau praktiškas kaip mobilusis biuras. Jis pasižymi nepakartojamu erdvumo jausmu. Rankomis dygsniuotose odinėse sėdynėse įrengti porankiai su jutikliniais valdymo skydeliais ir reljefiniais Lexus galvos atlošais. Galinėse sėdynėse su išmaniąja atgaivinimo technologija įrengtos skaitymo lempos ir atlenkiamieji staliukai. Pirmojoje ir antrojoje sėdynių eilėse gali būti įrengiamos vėdinamosios ir (arba) šildomosios sėdynės. Durelių ir langų užuolaidėlės nuo saulės padidins Jūsų komfortą ir privatumą. Jūsų vairuotojas viršutiniu valdymo skydeliu galės valdyti stumdomąsias dureles ir bagažinės dangtį, rafinuotai pasitikdamas svečius.

4 KARTOS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

Lexus įsikraunantis hibridas LM 350h užtikrina komfortą ir patikimumą kiekvienoje vairavimo situacijoje ir sklandžiai tiekia galią, suderindamas 2,5 litro benzininį variklį ir elektrinį (-ius) motorą (-us). Bendroji jo galia siekia 250 AG (184 kW). Dėl to automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,7 sekundės ir yra itin ekonomiškas: CO₂ emisija siekia 163 g/km*, o degalų sąnaudos – 7,2 l/100 km*. Kadangi sistema įsikrauna važiuojant, riedant arba stabdant, visada galėsite mėgautis išskirtiniu nuvažiuojamu atstumu.

RX GALERIJA

360° RODINYS

Visas ekranas Užverti