1. Owners
  2. My Lexus
Spartusis pasirinkimas

MANO LEXUS

Visa svarbiausia informacija apie Jūsų automobilį – nuo naudojimo vadovų iki programinės įrangos naujinių – vienoje vietoje.

Mano Lexus privalumai

Naudodamiesi Mano Lexus paskyra, vos keliais spustelėjimais visada pasieksite pagrindinę informaciją apie savo automobilį. Vienoje vietoje galite peržiūrėti automobilio techninės priežiūros istorijos duomenis; galite susiplanuoti savo kelionę, skaityti naudojimo vadovus ir gauti pranešimus apie reikiamą atlikti automobilio techninę apžiūrą.

Techninės priežiūros priminimai: atėjus laikui atlikti automobilio techninę apžiūrą, Mano Lexus Jums apie tai primins, todėl Jūsų automobilis visada bus laiku ir tinkamai prižiūrėtas.

Naudojimo vadovai: galite iškart surasti bet kokią išsamią informaciją, kuri padės dar geriau išnaudoti automobilio galimybes.

Kelionės planavimas: lengvai suplanuokite artimiausios kelionės maršrutą ir visi duomenys bus perkelti į Lexus navigacijos sistemą.

Susikomplektuokite ir išsaugokite: mes žinome, kad norint tobulo rezultato skubėti neverta; susikomplektuokite automobilį pagal savo norus ir išsaugokite jį paskyroje, o savo projektą galėsite bet kada vėliau peržiūrėti ar pakoreguoti.