1. New Cars
  2. UX-300e
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
Nuo
49900.0
Pirmasis visiškai elektrinis Lexus UX 300e yra miesto visureigis, pasižymintis didele akceleracija ir galintis viena įkrova nuvažiuoti iki 300 km (WLTP). Lexus UX 300e modelio akumuliatoriui suteikiama 10 metų garantija, o į kainą įskaičiuota priežiūra iki 5 metų arba 100 000 km ridos.

PIRMĄJĮ LEXUS ELEKTROMOBILĮ

„Beveik 20 metų vystydami elektrifikuotų hibridinių automobilių gamybą, džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį Lexus elektromobilį.“

Vyriausiasis UX inžinierius Takashi Watanabe    

10 METŲ VISIŠKOS RAMYBĖS

Patvirtindami savo pasitikėjimą UX 300e baterijos technologija, mes siūlome 10 metų (arba 1 mln. km) galiojančią elektromobilio baterijos priežiūros programą „Battery Extended Care“.

ATSIPALAIDUOKITE IR ĮSIKRAUKITE

Džiaukitės savo Lexus namų įkrovimo stotelės privalumais ir naudokitės visos Europos sparčiųjų įkrovimo stotelių tinklu, lengvai pasiekiamu per Lexus Link programėlę.

1/ Pasirinkti UX 300e įrangos lygį
1/ Pasirinkti UX 300e įrangos lygį

1 pasirenkama įranga

1 pasirenkama įranga

2/ Pasirinkite norimą variantą
2/ Pasirinkite norimą variantą

3 pasirenkama įranga

3 pasirenkama įranga

IŠORĖ

TRIGUBI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Šiuose priekiniuose žibintuose sumontuoti kompaktiški trigubi LED elementai ir L formos dienos šviesos, atkartojančios firminį Lexus motyvą. Be to, prie oro sąlygų prisitaikantys žibintai suteikia saugų matymo lauką tvyrant rūkui.

STOGLANGIS

Elektra valdomas, pakeliamas ir atidaromas stiklinis stoglangis sustiprina laisvės ir erdvumo pojūtį ir į UX 300e saloną įleidžia dar daugiau šviesos.

ALIUMININIAI STOGO BĖGELIAI

Iš tvirto aliuminio pagaminti stogo bėgeliai pasižymi patrauklia forma, kuri sklandžiai ir grakščiai driekiasi išilgai UX 300e stogo linijos.

UX 300e montuojamas naujas 150 kW elektros variklis-generatorius ne tik perduoda galią į priekinius automobilio ratus, bet ir gamina elektros energiją stabdant ar lėtėjant. Tam jis naudoja regeneracinę stabdymo technologiją. Galingas ir neprilygstamai našus variklis – vienas pažangiausių ir kompaktiškiausių tokio tipo mechanizmų.
Siekiant užtikrinti didesnę galią ir nuvažiuojamą atstumą, UX 300e naudojamas naujas kompaktiškas galios valdymo blokas. Visi jo komponentai sukurti taip, kad galėtų valdyti aukštos įtampos elektros sroves, būdingas elektrinėms pavaros sistemoms. Dėl šio galios valdymo bloko automobilis rafinuotai važiuoja bet kokioms sąlygomis ir sklandžiai greitėja net tais atvejais, kai akceleratoriaus pedalas valdomas netolygiai.
Su mūsų pažangia Lexus Safety System + sistema, apimančia saugos technologiją „Pre-Collision System“, kuri nuo šiol turi ir pėsčiųjų aptikimo dieną ir naktį bei dviratininkų aptikimo šviesiuoju paros metu funkciją, UX 300e pasižymi geriausiomis saugos savybėmis savo klasėje.

AERODINAMINIAI GALINIAI ŽIBINTAI

Vientisas naujojo UX 300e galinis žibintas išsiskiria pažangiu dizainu, kuris ne tik prikausto dėmesį, bet ir prisideda prie aerodinaminio efektyvumo. Žibinto šonuose suformuotos peleką primenančios briaunos maždaug 16 proc. sumažina oro srauto pokyčius ir padeda užtikrinti išskirtinį galinės dalies stabilumą posūkiuose ir pučiant šoniniam vėjui.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS

Kad daiktus į krovinių skyrių sudėti ar iškrauti būtų patogiau, UX 300e galima įsigyti su elektra valdomu bagažinės dangčiu, turinčiu bekontakčio atidarymo funkciją. Turint su savimi išmanųjį raktelį, bagažinę galima atidaryti ir uždaryti tiesiog mostelėjus koja priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

AC IR DC KROVIKLIO JUNGTYS

6,6 kW galios kintamosios srovės („Type 2“ arba „Mennekes“ jungtis) įvadas, skirtas įkrauti namuose, sklandžiai integruotas dešinėje UX 300e pusėje, virš galinio rato, o 50 kW galios įkrovimo nuolatine srove („CHAdeMO“ jungtis) įvadas, skirtas sparčiajam įkrovimui kelyje, sumontuotas kairėje pusėje.

Guviu valdymu ir sklandžiu, tolygiu greitėjimu leidžiantis mėgautis naujasis UX 300e suteikia daugiau pasitikėjimo ir dar didesnį visiškos kontrolės pojūtį. Kadangi visi sunkesni automobilio komponentai sutelkti jo centre, o svorio centras yra žemai, įveikti posūkius – kaip niekada malonu. Be to, sustiprinta važiuoklė ir ypač standus baterijos blokas prisideda prie tikslaus automobilio valdymo.
Siekiant išsaugoti nepranokstamą savo klasėje valdymo tikslumą ir sustiprinti rafinuoto vairavimo potyrį, buvo dar labiau pagerintos UX modelio GA-C platformos eksploatacinės savybės. Tam, panaudojus kryžmines atramas, po grindimis įrengta ypač standi UX 300e baterija. 

VIDUS

Į VAIRUOTOJĄ SUTELKTAS PRIETAISŲ SKYDAS

Siekdami sukurti nuoseklaus tęstinumo pojūtį, naujojo UX 300e dizaineriai siekė panaikinti tradicinę ribą tarp išorės ir salono. Sklandžios linijos suteikia vairuotojui puikų matymo lauką ir leidžia aiškiai pajusti automobilio matmenis manevruojant. Kuriant UX 300e taip pat pasitelkta „pačiame valdymo centre“ dizaino koncepcija, kuria vadovaujantis pagrindiniai valdymo instrumentai yra sutelkti vairuotojo pusėje.

ŠILDOMAS VAIRAS

Naujajame UX 300e įrengtas 3 stipinų vairas buvo perimtas iš LS flagmano sedano. Toks vairas šios klasės automobiliams suteikia aukščiausio lygio prabangos pojūtį. Siekiant užtikrinti ypatingą vairavimo komfortą, vairaračio profilis buvo suprojektuotas ir ištobulintas fiksuojant mūsų „Takumi“ vairavimo meistro delnus veikiančias spaudimo jėgas.

STABDYMO JĖGOS VALDYMO SVIRTELĖS

Kad galėtumėte mėgautis įtraukiančia dinamika tiek vairuodami mieste, kai tenka dažnai stabdyti ir vėl pradėti važiuoti, tiek riedėdami vingiuotais užmiesčio keliais, UX 300e lėtėjimo jėgą galite reguliuoti už vairo įrengtomis mentelėmis, nustatę vieną iš keturių lygių.

Dar vienas ypač svarbus vairuotojo sąveikos su UX 300e elementas yra meistriškai sukurtas pavarų perjungiklis vietoj tradicinės pavarų perjungimo svirties. Jis maloniai priglunda prie delno, o perjungiklio mechanizme pritaikyta moderniausia mūsų „shift-by-wire“ technologija leidžia patirti aukščiausios klasės kokybės pojūtį keičiant atbulinės eigos, neutralią ir važiavimo pavaras.
Automobilyje įrengtas „Optitron“ prietaisų skydelis su 7 colių TFT LCD ekranu centre. Pirmojo visiškai elektrinio Lexus prietaisų skydelyje įtaisytas skaitmeninis spidometras padeda sukurti sportišką įvaizdį, taip pat rodo nuvažiuotą atstumą ir keturis lėtėjimo lygius.
13 garsiakalbių „Mark Levinson® Premium Surround Sound“ sistema, kurios galia siekia 950 W, UX 300e salone leidžia mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Kiekvienas garso sistemos elektroninis komponentas išsiskiria tobulu dizainu, tad bendras harmoninis iškraipymas tesiekia 0,1 proc. ar dar mažiau (angl. „total harmonic distortion“, arba THD, liet. signalo iškraipymo rodiklis).
Centriniame UX 300e ekrane įvairias funkcijas galite valdyti naudodamiesi centrinėje konsolėje įrengtu jutikliniu valdikliu arba balso komandomis. Jutiklinio valdiklio sąsaja primena intuityvų išmaniojo telefono valdymą: galite slinkti, dviem pirštais sumažinti ar išplėsti vaizdą arba atlikti operaciją bakstelėdami.
Navigacijos sistema pasižymi raiškia 3D grafika ir daugybe žemėlapių parinkčių, kaip antai „Lankytinos vietos“, o įdiegti naujausius žemėlapius galima naudojantis atnaujinimų nuotoliniu būdu funkcija. Siekiant, kad Jūsų naudojimosi navigacija patirtis būtų kuo geresnė, automobilyje pasiekiamos tokios internetinės paslaugos kaip eismo informacija, automobilių stovėjimo aikštelių paieška, orų prognozė, „Google“ paieška arba „Google Street View“ navigacijos parinktis.
UX 300e yra pirmasis Lexus modelis, kurio salono apdailos elementus įkvėpė japoniškų stumdomųjų durų gamyboje naudojamo popieriaus, vadinamojo „washi“, tekstūra.
UX 300e modelyje siūlomi minkštos odos sėdynių apmušalai sukurti įkvėpimo semiantis iš tradicinės japonų dygsniavimo technikos „sašiko“, naudojamos kuriant kovos menų meistrų uniformas. Dygsniuotą odą puošia naujoviški perforuoti raštai, sudaryti iš idealiai sulygiuotų ir laipsniškai kintančių geometrinių formų. Jie suteikia sėdynėms unikalią išvaizdą.

ŠILDOMOSIOS SĖDYNĖS

Į standartinę „Premium“ ir „Luxury“ modelių įrangą įtrauktos šildomosios priekinės ir galinės sėdynės leidžia mėgautis maksimaliu komfortu ir labiau atsipalaiduoti esant šaltiems orams.

ERDVUS KROVINIŲ SKYRIUS

Kompaktiškas ličio jonų akumuliatorius yra saugiai sumontuotas po galinėmis sėdynėmis ir salono grindimis, todėl beveik nesumažina erdvės, skirtos keleiviams gale, o bagažo skyriaus talpa siekia 367 litrus (iki krovinių skyriaus uždangos). Dar daugiau universalumo krosoveriui suteikia 60/40 santykiu nulenkiamos galinės sėdynės.

8 SAUGOS ORO PAGALVĖS

Siekiant dar labiau padidinti saugumą automobilyje, jau standartinėje UX 300e įrangoje montuojamos 8 saugos oro pagalvės. Ši visapusiška apsauga apima vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalves bei oro pagalves kelių zonoje, priekines šonines oro pagalves ir visus šoninius langus dengiančios užuolaidos tipo oro pagalves.

Darniai kartu su baterijos aušinimo sistema veikianti „Climate Concierge“ sumaniai reguliuoja UX 300e temperatūrą automobilio salone, priklausomai nuo aplinkos sąlygų. Taip užtikrinamas optimalus komfortas ir mažesnės energijos sąnaudos. Savo ruožtu, „S-Flow“ sistema gali nustatyti, ar sėdynėse sėdi keleiviai, ir atitinkamai reguliuoti salono klimatą.

Vaizdingas ryšys

Naujoji Lexus Link programėlė paverčia UX 300e susietu automobiliu ir praturtina visą Lexus Electrified naudojimosi patirtį. Išskirtinės EV paslaugos, tokios kaip nuotolinis įkrovimas bei nuotolinis oro kondicionieriaus įjungimas ar įkrovimo stotelės paieška, veikia visiškai intuityviai.

Nuostabu turėti

Visą Jūsų UX naudojimo laiką stengsimės užtikrinti nuostabią „Omotenashi“ nuosavybės patirtį, pagrįstą rūpestingu aptarnavimu ir neprilygstama priežiūra – viską suderinsime, kad būtų užtikrintas absoliutus pasitenkinimas be jokių rūpesčių. Individualios paslaugos Jums ir Jūsų Lexus apima:

  • 3 metų / 100 000 km garantiją
  • 3 metų pagalbą kelyje
  • 5 metų hibridinės sistemos baterijos draudimą
  • Kasmetinę nemokamą hibridinės sistemos būklės patikrinimą
  • MyLexus & Lexus Link jungiamumo programėlę
  • Pasaulinio lygio „Omotenashi“ svetingumą

Mūsų bandomojo važiavimo pažadas

Po bandomojo važiavimo Lexus automobiliu svarbus tik vienas klausimas: kokius jausmus jis Jums sukelia? Išmėginkite krosoverį UX 300e ir suprasite, ką mes turime omenyje.

UX 300e GALERIJA

Patirkite neįtikėtiną patogumą ir meistriškumą. Pajauskite rankomis dygsniuotą odinį prietaisų skydelį ir šildomas odines sėdynes.

KITI MODELIAI

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Nuo 42 300 €
NX
NX Comfort
Nuo 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Nuo 70 700 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl