1. Lexus modeliai
  2. LBX World Premiere
Spartusis pasirinkimas
NEPAPRASTA KASDIENYBĖ

LEXUS LBX PASAULINĖ PREMJERA

Ar esate pasiruošę patirti nepaprastą kasdienybę su Lexus LBX? Sužinokite apie itin našią penktosios kartos Lexus įsikraunančią hibridinę sistemą ir atraskite, kokių unikalių LBX stilių galite rinktis. Be to, prisijunkite prie LBX patirties ir susipažinkite su individualizuotu turiniu.

PASAULINĖ PREMJERA

LBX IŠSAMI INFORMACIJA

Naujasis Lexus LBX – išties nepaprastas automobilis, siūlantis daugybę funkcijų. Atraskite naujos kartos įsikraunantį hibridinį galios agregatą, atnaujintą, bet prabangų dizainą, saugos bei multimedijos technologijas ir dar daugiau.

DABAR – TIESIOGIAI

PRISIJUNKITE PRIE LBX PATIRTIES

Prisijungę prie LBX patirties sistemos, atrakinkite individualizuotą turinį ir pojūčius. Sužinokite, koks LBX stilius Jums labiausiai tinka: pasinaudokite stiliaus rinkiklio viktorina, leiskitės į virtualųjį 360 laipsnių patirties turą, pasisemkite įkvėpimo iš kitų vairuotojų ir dar daugiau.

VISIŠKAI NAUJAS LEXUS LBX

PASITIKITE NAUJUOSIUS STILIUS

Užsiregistravę LBX patirties skiltyje, atraskite nepaprastą suasmenintą turinį. Virtualiai aplankykite naująjį LBX, atraskite savo tobulą stilių, pasisemkite įkvėpimo iš kitų vairuotojų ir patirkite dar daugiau.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „ELEGANT“

Vertinate nepaprastumo grožį ir teikiate pirmenybę subtiliems estetiniams sprendimams? Atraskite tobulą savo porą su tyliu pasitikėjimu, kuriuo dvelkia visiškai naujas LBX stilius „Elegant“.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „RELAX“

Mėgstate klasikinį stilių ir laikui nepavaldžius siluetus, tačiau kartu randate pusiausvyrą tarp modernių technologijų ir pažangių iniciatyvų? Pasinerkite į prabangą su naujuoju LBX „Relax“.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „EMOTION“

Turbūt norėtumėte, kad automobilis atspindėtų Jūsų dinamišką kasdienybę ir keliones mieste? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Emotion“, skirtą energingo gyvenimo būdo mėgėjams.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „COOL“

Mėgstate parodyti savo kruopščiai išpuoselėtą stilių ir charakterį, tuo pačiu norite būti pastebimi kelyje? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Cool“, skirtą nebijantiems išsiskirti.

DINAMIŠKAS STILIUS

NAUJASIS LEXUS LBX STILIUS „COOL“

Sėskite prie visiškai naujo Lexus LBX su stiliumi „Cool“ vairo ir išreikškite save. Ar LBX stilius „Cool“, pasižymintis sportiškesniu, dinamiškesniu charakteriu ir dvispalve palete, sukurs Jūsų nepaprastą kasdienybę?

  • NATŪRALIAI AKTYVUS
  • IŠSISKIRKITE KELYJE
  • KASDIENYBĘ PAVERSKITE NEPAPRASTA