1. Lexus modeliai
  2. LBX World Premiere
Spartusis pasirinkimas
NEPAPRASTA KASDIENYBĖ

LEXUS LBX PASAULINĖ PREMJERA

Ar esate pasiruošę patirti nepaprastą kasdienybę su visiškai nauju Lexus LBX? Atskleiskite, kuris iš penkių atskirų stilių Jums tinka.
Naujojo LBX kaina prasideda nuo 36 500 eurų, o rinkoje modelis pasirodys 2024 m. pirmajame pusmetyje.
Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX!

REZERVUOKITE SAVO NAUJĄJĮ LBX

Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX! Nemokamai rezervuokite Lexus LBX internetu be jokių įsipareigojimų, dar prieš oficialiąją pardavimo pradžią.
PASAULINĖ PREMJERA

LBX IŠSAMI INFORMACIJA

Naujasis Lexus LBX – išties nepaprastas automobilis, siūlantis daugybę funkcijų. Atraskite naujos kartos įsikraunantį hibridinį galios agregatą, atnaujintą, bet prabangų dizainą, saugos bei multimedijos technologijas ir dar daugiau.

VISIŠKAI NAUJAS LEXUS LBX

PASITIKITE NAUJUOSIUS STILIUS

Užsiregistravę LBX patirties skiltyje, atraskite nepaprastą suasmenintą turinį. Virtualiai aplankykite naująjį LBX, atraskite savo tobulą stilių, pasisemkite įkvėpimo iš kitų vairuotojų ir patirkite dar daugiau.

MŪSŲ RIBOTOS SERIJOS STILIUS

LBX „ORIGINAL EDITION“

Ar norėtumėte prisidėti prie kažko unikalaus, kaip ir Jūsų pačių asmenybė? Mūsų riboto stiliaus LBX „Original Edition“ modelių pasiūlymas galios tik trumpą laiką. Būkite vieni pirmųjų, kurie grįš namo su naujuoju LBX „Original Edition“ ir pajus nepaprastą kasdienybę.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „ELEGANT“

Vertinate nepaprastumo grožį ir teikiate pirmenybę subtiliems estetiniams sprendimams? Atraskite tobulą savo porą su tyliu pasitikėjimu, kuriuo dvelkia visiškai naujas LBX stilius „Elegant“.

RAFINUOTAS STILIUS

LBX „RELAX“

Mėgstate klasikinį stilių ir laikui nepavaldžius siluetus, tačiau kartu randate pusiausvyrą tarp modernių technologijų ir pažangių iniciatyvų? Pasinerkite į prabangą su naujuoju LBX „Relax“.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „EMOTION“

Turbūt norėtumėte, kad automobilis atspindėtų Jūsų dinamišką kasdienybę ir keliones mieste? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Emotion“, skirtą energingo gyvenimo būdo mėgėjams.

DINAMIŠKAS STILIUS

LBX „COOL“

Mėgstate parodyti savo kruopščiai išpuoselėtą stilių ir charakterį, tuo pačiu norite būti pastebimi kelyje? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Cool“, skirtą nebijantiems išsiskirti.

DINAMIŠKAS STILIUS

NAUJASIS LEXUS LBX STILIUS „COOL“

Sėskite prie visiškai naujo Lexus LBX su stiliumi „Cool“ vairo ir išreikškite save. Ar LBX stilius „Cool“, pasižymintis sportiškesniu, dinamiškesniu charakteriu ir dvispalve palete, sukurs Jūsų nepaprastą kasdienybę?

  • NATŪRALIAI AKTYVUS
  • IŠSISKIRKITE KELYJE
  • KASDIENYBĘ PAVERSKITE NEPAPRASTA