1. Lexus Select
  2. Lexus Vilnius
Spartusis pasirinkimas
NAUDOTI AUTOMOBILIAI

LEXUS SELECT

Ieškote naudoto automobilio? Lexus SELECT patvirtinti naudoti automobiliai yra kruopščiai patikrinti ir visiškai patikimi. Taip užtikrinamas ilgalaikis transporto priemonės patikimumas ir naujo automobilio važiavimo savybės.

Lexus SELECT naudoti automobiliai

Jei ieškote puikaus naudoto automobilio, galite pasitikėti Lexus SELECT – eksploatacijos ramybė garantuota bet kurioje situacijoje. Mūsų patvirtintiems naudotiems automobiliams suteikiama visapusė Lexus garantija ir techninės pagalbos kelyje paslauga. Šie automobiliai yra kruopščiai patikrinti ir patikimi, o Jūsų gyvenimą palengvins Lexus lizingo ir draudimo paslaugos.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lt/lt?carFilter=used&brand=lexus&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&location=dealerId%3A00CD0-E9EAD-24056-EC000-01340-3&fbclid=PAZXh0bgNhZW0BMAABpmumbX3WWbkXbz6XUJb940kpMw3CnPrlb8GnkuzxQFiK14rk9yjs16DoEA_aem_PzRoBiED6EYTpCLAHMMrkA

Timeout waiting for connection from pool

Lexus SELECT naudotų automobilių privalumai

2 metų garantija

Dėl visiškos eksploatacijos ramybės visiems Lexus SELECT automobiliams suteikiame dvejų metų arba 500 000 km garantiją (kas pirmiau). Mūsų technikai kruopščiai patikrina kiekvieną automobilį, kad įsitikintų, jog jis yra puikios būklės.

2 metų pagalbos kelyje programa

Kiekvienam naudotam Lexus SELECT automobiliui mažiausiai dvejus metus suteikiama Lexus techninė pagalba kelyje. Techninė pagalba kelyje teikiama tomis pačiomis sąlygomis kaip ir naujiems Lexus automobiliams, visoje Europoje, visą parą, be išeiginių.

Visapusiška kokybės kontrolė

Lexus SELECT statusas suteikiamas tik tiems naudotiems automobiliams, kurie atitinka griežčiausius Lexus standartus. Todėl mūsų technikai kruopščiai patikrina visus naudotus automobilius ir hibridinių modelių hibridines pavaras.

Išsami techninės priežiūros istoriją

Visi Lexus SELECT automobiliai turi Lexus atstovybės patvirtintą priežiūros istoriją. Visus naudotus automobilius įsigyjame iš patikimų partnerių arba iš savo tinklo, todėl galime užtikrinti ilgalaikį automobilio patikimumą ir puikias važiavimo savybes.

Automobilio keitimas

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti įsigytu naudotu Lexus automobiliu, Lexus atstovybė suteikia galimybę jį pakeisti.

Lizingas ir Draudimas

Siūlome Lexus lizingą ir Lexus draudimą, iš kurių atstovybės specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų naudotam Lexus.

Atpirkimas

Keisdami turimą Lexus automobilį į naują sumokėdami skirtumą Lexus įgaliotajam atstovui, galėsite tikėtis skaidraus profesionalų aptarnavimo, konkurencingos kainos pasiūlymo ir, svarbiausia, proceso metu išvengsite painiavos. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.

Lexus Lizingas

Lexus Lizingas – tai greitas aptarnavimas ir lankstus mokėjimo planas. Mes pasirūpinsime visais dokumentais, kad procesas vyktų sklandžiai ir patogiai. Todėl galėsite ramiai pradėti vairuoti naująjį Lexus automobilį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.

Lexus Draudimas

Lexus Draudimu galima apdrausti visus Lexus asmeninio naudojimo automobilius, kurie yra naujesni nei 10 metų. Lexus Draudimas apima visą parą teikiamą pagalbą kelyje ir nemokamą pakaitinį automobilį. Beje, jei Jūsų automobiliui prireiktų remonto, galite būti ramūs žinodami, kad visi darbai bus atlikti oficialiajame Lexus autoservise, naudojant tik originalias dalis. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.
Skaičiavimo pavyzdys:
Bendros lizingo kainos metų normos apskaičiavimo pavyzdys. Jeigu lizingu įsigytumėte 39 900,00 € vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15,00 % (5 985,00 €), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 25,00 % (9 975,00 €), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 34 953,72 €, palūkanų norma – 3 mėn. EURIBOR (Euribor vertė 2024-06-24: 3.682 proc.) + 2,29 % proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 5.972 proc.), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6,90 %, mėnesio įmoka – 512,16 €. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Lexus lizingo teikėjams. Dėl finansinių paslaugų terminų prireikus pasitarkite su specialistu. Lizingo pasiūlymas yra preliminarus. Dėl tikslaus pasiūlymo kreipkitės į atstovybę.