1. Lexus Select
  2. Lexus Vilnius
Spartusis pasirinkimas
NAUDOTI AUTOMOBILIAI

LEXUS SELECT

Ieškote naudoto automobilio? Lexus SELECT patvirtinti naudoti automobiliai yra kruopščiai patikrinti ir visiškai patikimi. Taip užtikrinamas ilgalaikis transporto priemonės patikimumas ir naujo automobilio važiavimo savybės.

Lexus SELECT naudoti automobiliai

Jei ieškote puikaus naudoto automobilio, galite pasitikėti Lexus SELECT – eksploatacijos ramybė garantuota bet kurioje situacijoje. Mūsų patvirtintiems naudotiems automobiliams suteikiama visapusė Lexus garantija ir techninės pagalbos kelyje paslauga. Šie automobiliai yra kruopščiai patikrinti ir patikimi, o Jūsų gyvenimą palengvins Lexus lizingo ir draudimo paslaugos.

Naudotų automobilių paieška

Gamintojai

Lexus
0 € - 0 €
379 €
1 171 €
Rezultatų: 0
Rezultatų: 0
Lexus
Gamintojas
Modeliai
Kaina
Degalų rūšis
Pavarų dėžė
Pavaros agregatas
Metai
Rida
Garantija

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lt/lt?carFilter=used&brand=lexus&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&brands=22&location=dealerId%3A00CD0-E9EAD-24056-EC000-01340-3

Lexus SELECT naudotų automobilių privalumai

Lexus SELECT garantija

Dėl visiškos eksploatacijos ramybės visiems Lexus SELECT automobiliams suteikiame iki dvejų metų arba 500 000 km garantiją (kas pirmiau). Mūsų technikai kruopščiai patikrina kiekvieną automobilį, kad įsitikintų, jog jis yra puikios būklės.

Lexus techninė pagalba kelyje

Kiekvienam naudotam Lexus SELECT automobiliui mažiausiai dvejus metus suteikiama Lexus techninė pagalba kelyje. Techninė pagalba kelyje teikiama tomis pačiomis sąlygomis kaip ir naujiems Lexus automobiliams, visoje Europoje, visą parą, be išeiginių.

Visapusiška kokybės kontrolė

Lexus SELECT statusas suteikiamas tik tiems naudotiems automobiliams, kurie atitinka griežčiausius Lexus standartus. Todėl mūsų technikai kruopščiai patikrina visus naudotus automobilius ir hibridinių modelių hibridines pavaras.

Išsami techninės priežiūros istoriją

Visi Lexus SELECT automobiliai turi Lexus atstovybės patvirtintą priežiūros istoriją. Visus naudotus automobilius įsigyjame iš patikimų partnerių arba iš savo tinklo, todėl galime užtikrinti ilgalaikį automobilio patikimumą ir puikias važiavimo savybes.

Automobilio keitimas

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti įsigytu naudotu Lexus automobiliu, Lexus atstovybė suteikia galimybę jį pakeisti.

Lizingas ir Draudimas

Siūlome Lexus lizingą ir Lexus draudimą, iš kurių atstovybės specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų naudotam Lexus.

Atpirkimas

Keisdami turimą Lexus automobilį į naują sumokėdami skirtumą Lexus įgaliotajam atstovui, galėsite tikėtis skaidraus profesionalų aptarnavimo, konkurencingos kainos pasiūlymo ir, svarbiausia, proceso metu išvengsite painiavos. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.

Lexus Lizingas

Lexus Lizingas – tai greitas aptarnavimas ir lankstus mokėjimo planas. Mes pasirūpinsime visais dokumentais, kad procesas vyktų sklandžiai ir patogiai. Todėl galėsite ramiai pradėti vairuoti naująjį Lexus automobilį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.

Lexus Draudimas

Lexus Draudimu galima apdrausti visus Lexus asmeninio naudojimo automobilius, kurie yra naujesni nei 10 metų. Lexus Draudimas apima visą parą teikiamą pagalbą kelyje ir nemokamą pakaitinį automobilį. Beje, jei Jūsų automobiliui prireiktų remonto, galite būti ramūs žinodami, kad visi darbai bus atlikti oficialiajame Lexus autoservise, naudojant tik originalias dalis. Išsamesnės informacijos teiraukitės Lexus įgaliotojo atstovo.
Skaičiavimo pavyzdys:
Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms): Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 30 900,00 €, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10.0 proc., neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 6 180,00 €, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 2023-09-05: 3.938 proc.) + 2.59 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 6.528 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 440,31 €). Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį ( 1 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 7,37 %., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 27 810,00 €. Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.
Skaičiavimai yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis pateikiant Jums konkretų pasiūlymą!