1. Owners
  2. Maintenance
  3. Oil change
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
PRIEŽIŪRA

VARIKLIO TEPALO KEITIMAS

Siekiant užtikrinti tolygų ir patikimą Jūsų Lexus automobilio veikimą, labai svarbu pakeisti variklio tepalą. Lexus specialistai parinks tinkamiausios rūšies tepalą, kuris padės užtikrinti optimalų variklio darbą ir ekonomišką degalų naudojimą.

AUTOMOBILIO VARIKLIO TEPALO KEITIMAS

Nors variklio tepalo pakeitimas įtrauktas į standartinį Lexus serviso paslaugų paketą, keitimo dažnumas priklauso nuo nuvažiuotų kilometrų kiekio. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į bet kurią Lexus atstovybę.

Kodėl reikia keisti tepalą?

Keičiant tepalą, senasis pašalinamas iš automobilio variklio ir vietoj jo įpilama šviežio tepalo. Šį darbą būtina atlikti siekiant užtikrinti ilgalaikį variklio sistemos darbą, sustabdyti dėl frikcijos atsirandantį kaitimą, kurio pasekmės yra prasidėję korozijos procesai. Be to, pakeistas tepalo filtras efektyviau sulaikys dideles ir žalingas daleles, kad jos nepatektų į variklį.

KAIP KEISTI TEPALĄ?

Kad visa tepalo pakeitimo procedūra būtų atlikta tinkamai ir nieko nesugadinant, patariame kreiptis į artimiausią Lexus atstovybę ir susitarti, kada galima atvykti automobilio variklio tepalo pakeisti.

Lexus automobilių, kuriuose naudojamas 0w-20 sintetinis tepalas, variklio tepalas turi būti keičiamas kas 10 000 km arba kas 12 mėnesių. Tačiau vis dėlto reikia reguliariai patikrinti tepalo lygį ir, jei tepalo trūksta, papildyti.

Variklių, kuriems naudojamas 5w-20 arba 5w-30 mineralinis tepalas, bet galima pasirinktinai naudoti ir 0w-20 sintetinį tepalą, tepalas turi būti keičiamas kas 5 000 km arba kas 6 mėnesius (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau), jei naudojamas 0w-20 tepalas.

Jeigu automobilio eksploatacinės savybės atitinka kurį nors iš standartinių „Ypatingų eksploatacijos sąlygų“ kriterijų, pvz., važiavimas bekele, per purvą, priekabos tempimas, pakartotiniai trumpalaikiai važiavimai esant žemesnei nei 0 °C temperatūrai arba transporto priemonė dažnai nenaudojama, variklio tepalas turi būti keičiamas kas 5 000 km, neatsižvelgiant į naudojamo tepalo tipą.

Variklio tepalo rūšis parenkama pagal automobilio variklio charakteristiką. Jeigu norite įsitikinti, kad keičiant tepalą naudojama tinkama tepalo rūšis, rekomenduojame kreiptis į vietinę Lexus atstovybę ir susitarti, kada galima atvykti automobilio variklio tepalo pakeitimui.
Pasimėgaukite išskirtine priežiūra ir aptarnavimu mūsų Lexus atstovybėse: kvalifikuoti Lexus meistrai naudoja specializuotą įrangą ir priemones, sukurtas būtent Lexus automobiliams, todėl kokybiškai pakeis tepalo filtrą, kai bus keičiamas variklio tepalas.
Kad Jūsų Lexus automobiliui būtų suteikta pati geriausia priežiūra ir dėmesys, rezervuokite serviso paslaugą Lexus atstovybėje.
Į mūsų Lexus techninės priežiūros kainoraštį yra įtraukti visi techninės priežiūros darbai, kurie bus atliekami tol, kol važinėsite savo Lexus automobiliu. Apsilankykite artimiausioje Lexus atstovybėje ir sužinokite apie galimas serviso parinktis.