1. Owners
Spartusis pasirinkimas
MES RŪPINAMĖS JUMIS

LEXUS SAVININKAI

Mes darome viską, ką galime, kad Jūsų, kaip Lexus automobilio savininko, patirtis būtų tiesiog nuostabi. Siekdami suteikti aukščiausios klasės techninę priežiūrą, turintiems Lexus automobilį, siūlome Jums pritaikytas paslaugas, padedančias tinkamai pasirūpinti Jumis ir Jūsų Lexus.

SAVININKAMS

VISKAS, KO REIKIA KELIONĖMS

Sužinokite apie specialiai pritaikytas paslaugas, skirtas pasirūpinti Jūsų Lexus automobiliu, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar ridos.

SAVININKAMS

MY LEXUS

Mes suasmeniname Lexus eksploataciją, siūlydami įvairias internetines paslaugas tam, kad padėtume Jums prižiūrėti Jūsų automobilį ir mėgautis kiekviena kelione.

MY LEXUS

MY LEXUS PRIVALUMAI

Priminimai apie techninę priežiūrą. Atėjus laikui atlikti Jūsų automobilio techninės priežiūros darbus, My Lexus praneš Jums tam, kad galėtumėte juos susiplanuoti.

Savininko vadovai. Naudokitės greita prieiga prie visos išsamios informacijos ir maksimaliai išnaudokite savo automobilį.

Kelionių planavimo įrankis. Lengvai susiplanuokite kitą kelionę ir išsiųskite išsamią jos informaciją į Lexus navigacijos sistemą nesvarbu, kur bebūtumėte.

Konfigūravimas ir įrašymas. Mes žinome, kad tobulybės nepaskubinsi, todėl suteikiame galimybę susikonfigūruoti automobilį pagal tikslias specifikacijas ir įrašyti į paskyrą tam, kad galėtumėte vėliau peržiūrėti ar pakoreguoti.