1. Lexus modeliai
  2. All-New RX
  3. Focused On Drivers

RX SAVYBĖS

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJUS

RX SAVYBĖS

TAZUNA SPRENDIMAI SALONE

Lexus Tazuna dizaino koncepcijos pavadinimas kilęs iš japoniško žodžio, reiškiančio „laikyti žirgo vadeles“, todėl daugiausia dėmesio skiriama tiesioginiam, bet intuityviam automobilio valdymui. Tokie informacijos šaltiniai kaip 14 colių multimedijos ekranas, įvairiapusis informacijos ekranas ir projekcinis ekranas sugrupuoti taip, kad turinį juose būtų galima matyti minimaliai judinant akis ir galvą. Pagrindiniai jungikliai ir valdikliai taip pat lengvai pasiekiami.

 

 

 

RX SAVYBĖS

ŠILTAS PASITIKIMAS

Atidarius vairuotojo dureles, RX prietaisai rodo automobilio siluetą ir pavadinimą. Nuspaudus stabdžių pedalą, variklio užvedimo mygtukas pradeda švelniai pulsuoti, prietaisų valdymas tarsi atgyja su vaizdais ir garsais, o projekcinis ekranas ir 14 colių ekranas nukreipia dėmesį į priekyje esantį kelią.
RX SAVYBĖS

YPAČ DIDELIS 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

Puikiai išdėstytas 14 colių didelės raiškos jutiklinis ekranas yra vienas iš didžiausių galimų pasirinkimų rinkoje. Naudojantis juo galima valdyti navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas.
RX SAVYBĖS

SKULPTŪRIŠKAS VAIRAS

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas vairo formai, kad jis būtų puikiai jaučiamas ir užtikrintų didesnį stabilumą. Taip pat buvo pertvarkytos nykščių atramos ir lietimui jautrūs jungikliai.