1. Lexus modeliai
  2. All-New RX
  3. Complete Connectivity

RX SAVYBĖS

VISIŠKAI SUJUNGTAS

RX SAVYBĖS

LEXUS LINK

„Lexus Link“ programėlė siūlo naują ryšio pasaulį, sukurtą siekiant papildyti unikalią Omotenashi filosofija paremtą paslaugų patirtį. Išmaniosios ir specialiai pritaikytos funkcijos padeda planuoti kelionę, rasti stovėjimo vietą, suplanuoti apsilankymą servise ar net pagerinti vairavimo stilių. Kad elektrifikuotu automobiliu būtų dar patogiau naudotis, mobiliojo telefono ekrane nuotoliniu būdu stebėkite RX 450h+ įkrovos lygį ir ridą. Užsisakykite „Lexus Charging“ funkciją ir „Lexus Link“ taip pat suras įkrovimo stoteles visoje Europoje.

RX SAVYBĖS

SUDERINAMA SU MOBILIAISIAIS TELEFONAIS

Naudodami laidinę „Android Auto®“ arba belaidę „Apple CarPlay®“ sąsają, naujojo RX 14 colių jutikliniame ekrane galite lengvai matyti ir valdyti daugelį savo išmaniojo telefono programėlių.
RX SAVYBĖS

IŠPLĖSTINĖS BALSO KOMANDOS

Naujai sukurtas „Hey Lexus“ balso asistentas supranta natūralią šneką, pasisakymų kontekstą ir net atpažįsta, kuris priekinis keleivis kalba. Dirbtinis intelektas ir debesijos sprendimai veikia tam, kad nereikėtų ieškoti mygtukų, o susitelkti į kelią.
RX SAVYBĖS

LENGVAS ĮKROVIMAS

Įkraukite suderinamus išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius prietaisus naudodami indukcinį belaidį įkroviklį 50 proc. greičiau nei anksčiau. RX taip pat turi 6 USB lizdus, patogiai pasiekiamus ir priekinių, ir galinių sėdynių keleiviams.