1. Lexus modeliai
  2. All-New RX
  3. Reassuring Safety
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

RX SAVYBĖS

UŽTIKRINTAS SAUGUMAS

RX SAVYBĖS

LEXUS SAUGOS SISTEMA +

RX įdiegta naujausia 3-iosios kartos Lexus Safety System + sistema, apimanti pažangias aktyviosios saugos ir pagalbines vairuotojo technologijas. Patobulintos funkcijos, be kitų privalumų, užtikrina didesnį avarijos rizikos nustatymą.
RX SAVYBĖS

TREČIOSIOS KARTOS FUNKCIJOS

Naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, naudodama prie vairo įrengtą kamerą, tikrina, ar vairuotojas nerodo nuovargio ar išsiblaškymo požymių. Be to, „Proactive Driving Assist“ sistema, naudodama priekinę kamerą, nustato posūkio kampą ir artėjant prie posūkio reguliuoja valdymo jėgą.
RX SAVYBĖS

APSAUGA NUO NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ

Patobulinta Lexus priešavarinė saugos sistema leidžia išvengti daugiau galimų susidūrimų, taip pat gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar kertančiais pėsčiaisiais pavojų, kai atliekamas posūkis sankryžoje.
RX SAVYBĖS

ATSTUMO KONTROLĖ

Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio sistema nustato priekyje važiuojančią transporto priemonę ir palaiko tinkamą atstumą. Ji greitai atpažįsta priekyje važiuojančius automobilius ir kartu su pagalbine eismo juostos palaikymo sistema padeda natūraliai laikytis važiavimo trajektorijos net ir posūkiuose.
RX SAVYBĖS

KELIO ŽENKLŲ ASISTENTAS

Patobulintas kelio ženklų asistentas (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir teikia informaciją vairuotojui daugiafunkciniame informaciniame ekrane. Susiejus su atstumą palaikančia adaptyviąja pastovaus greičio sistema, automobilio greitį galima reguliuoti pagal RSA atpažįstamą greičio apribojimą.