1. Lexus modeliai
  2. All-New RX
  3. Designed For Life
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

RX SAVYBĖS

SUKURTAS GYVENIMUI

RX SAVYBĖS

AERODINAMINIS DIZAINAS

RX pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, kurias pagerinti padėjo beveik plokščia kėbulo apačia ir išsamūs bandymai vėjo tunelyje. Siekdami dar labiau sumažinti vėjo pasipriešinimą, Lexus dizaineriai ir inžinieriai itin daug dėmesio skyrė apatinio priekinio oro aptako formos tobulinimui, oro srautams ratų arkose, automobilio šonų formoms ir galiniam apatiniam buferiui. Taip pavyko pagerinti automobilio stabilumą, sumažinti skleidžiamą triukšmą ir vėjo pasipriešinimą.
RX SAVYBĖS

ATPALAIDUOJANTI ERDVĖ

Salone įrengtos penkios prabangios sėdynės su puikia erdve kojoms ir galvai, be to, sukurta daug vietos bagažui. 30 mm sumažinus pakrovimo aukštį, tapo lengviau naudotis bagažine, o dėl išmaniosios bagažinės durelių konstrukcijos bagažo skyrius yra 50 mm ilgesnis.
RX SAVYBĖS

PANORAMINIS STOGAS

Įspūdingą stiklinį stogą, ant kurio montuojami ir stogo bėgeliai, dabar galima atidaryti, kad į saloną patektų daugiau oro. Suteikiantis daugiau erdvės virš galvos ir saulės šviesos salone, stogas turi elektra valdomą uždangalą, apsaugantį nuo intensyvių saulės spindulių.