1. Lexus modeliai
  2. LC
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

LC Sport

Dvejų durų kupė

F White (083)

Nuo

128900.0

Variklis

3,5 litro darbinio tūrio, hibridinis

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Nuo
128900.0
184 - 184 g/km

CO₂

8.1 - 8.1 l/100km

Vid. sąnaudos

Puikios funkcijos

DIDELIS KĖBULO TVIRTUMAS

LC vairavimo dinamiką didina itin tvirtas kėbulo rėmas ir nauji, lengvi pakabos komponentai. Nesideformuojančios LC dalys pagamintos iš itin didelio tempimo stiprumo plieno. Durelių, bagažinės dangčio ir priekinio dangčio gamyboje panaudotas lengvas aliuminis, o tokie komponentai kaip stogas ir durelių rėmai pagaminti iš tvirto ir lengvo, anglies pluoštu sustiprinto plastiko. Ši standi važiuoklė užtikrina LC tikslumą, kurį akcentuoja žemas svorio centras ir beveik tobulas svorio pasiskirstymas.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Revoliucinė Lexus Safety System+ yra standartinė visų LC modelių įranga. Ją sudaro priešavarinė sistema su pėsčiųjų aptikimu; pažangioji eismo juostos laikymo pagalba, kuri padeda nenukrypti nuo užimamos eismo juostos; automatinių tolimųjų šviesų sistema, pagerinanti matomumą naktį; ir dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti greitį pagal priekyje važiuojančią transporto priemonę.

HOLOGRAFINIAI LED GALINIAI ŽIBINTAI

Patrauklūs galiniai žibintai yra įkvėpti naikintuvų antrinių degiklių. Ant jų rafinuoto metalinio rėmo yra suprojektuotas uždaras Lexus „L“ raidės motyvas. Pažvelgus iš arčiau, pastebimas bagažinės užraktas, kuris yra nepriekaištingai integruotas į galinio žibinto apvadą.

LC GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti