1. Lexus modeliai
  2. LBX World Premiere
  3. Multimedia & Safety
Spartusis pasirinkimas

SKLANDI MULTIMEDIJA BEI AUKŠČIAUSIOS KLASĖS INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

LBX įrengta naujausia sistema Lexus Link Connect, valdoma per 9,8 colio jutiklinį ekraną. 

Sistema siūlo debesijos navigaciją, optimizuoja kelionių planavimą ir realiuoju laiku teikia informaciją apie kelių eismo įvykius bei vėlavimus. Dar daugiau patogumo suteikia automobilyje įdiegtas asistentas „Hey Lexus“, kuris reaguoja į vairuotojo ir priekinėje sėdynėje sėdinčio keleivio balso komandas.

Integruoti išmanųjį telefoną galima naudojant „Apple CarPlay“ belaidį arba laidinį ryšį, taip pat – „Android Auto“ laidinį ryšį. Dar daugiau patogumo suteikia papildomai siūlomas skaitmeninis raktas. Jis dera ir su „Apple“, ir su „Android“ išmaniaisiais telefonais, todėl savininkai gali išmaniuoju telefonu atrakinti ir užvesti automobilį. Jiems nebūtina išsitraukti telefono iš kišenės ar rankinės – užtenka turėti su savimi. Jie taip pat gali bendrinti skaitmeninį raktą, kai kitiems asmenims reikia patekti į automobilį arba juo naudotis.

Kaip ir naujausiuose Lexus modeliuose, taip ir LBX siūloma sklandi multimedijos ir saugos sistemų internetinio naujinimo funkcija, todėl savininkai gali atnaujinti sistemas nesilankydami Lexus autoservise.

Išskirtinis Lexus garso partneris „Mark Levinson“ automobiliui suprojektavo papildomai siūlomą aukščiausios kokybės sistemą su 13 optimaliai išdėstytų garsiakalbių. Joje yra bagažinės dangtyje integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis, kuris nesumažina bagažinės tūrio.

IŠMANIOJI SAUGA IR PAGALBA VAIRUOTOJUI

LBX veikia visapusiškos naujausios kartos Lexus Safety System + saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijos. Automobilyje įdiegtos kelios sistemos, kurios aptinka avarijos pavojų, perspėja vairuotoją ir, jei reikia, automatiškai reguliuoja vairavimą, stabdymą bei greitėjimą, kad padėtų išvengti susidūrimo arba sušvelnintų jo pasekmes. Pagrindiniai elementai – susidūrimų padedanti išvengti sistema su posūkio sankryžoje pagalba, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, važiavimo eismo juostos viduriu pagalba ar eismo juostos laikymosi pagalba ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema.

Papildomos priemonės, padedančios saugiau vairuoti ir manevruoti bei mažinančios vairuotojui tenkančią naštą – Lexus elektrinė durelių atleidimo sistema „e-Latch“ su saugaus išlipimo pagalba, vairuotojo stebėjimo sistema, išmanieji automobilio statymo jutikliai su automatinio stabdymo funkcija, galinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir riboto matomumo zonų stebėjimo sistema.

Pasirinktinai bus galima įsigyti išplėstinę saugos sistemą, kurioje bus įdiegtos tokios funkcijos kaip priekinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir panoraminio vaizdo stebėjimo sistema. Nuotolinio automobilio statymo parinktis gali padėti išvengti streso manevruojant automobiliu ankštoje erdvėje. Vairuotojas netgi gali pastatyti automobilį nuotoliniu būdu, naudodamasis išmaniuoju telefonu.

Naujas purškiantis valytuvas pagerina vairuotojo matomumą prastu oru: anksčiau jis būdavo montuojamas tik Lexus flagmanuose – LC ir LS modeliuose. Plovimo skystį purškia pats valytuvas, todėl priekinis stiklas valomas kruopščiau ir greičiau.