1. Lexus modeliai
  2. Technology
Spartusis pasirinkimas

Technologijos jūsų poreikiams

Nesvarbu, ar tai Hey Lexus balso asistentas, kuriuo naudodamiesi pasijusite lyg įsitraukę į tikrą pokalbį, ar patogiausias klasėje jutiklinis ekranas – naujajame Lexus NX diegiamos pažangios, vartotojo patogumui pritaikytos technologijos suteikia nepakartojamos vairavimo patirties. Pristatyta visiškai nauja multimedijos platforma užtikrina aukščiausio lygio patogumą ir greitą bei intuityvų jungiamumo funkcijų valdymą.

NAUJOS KARTOS GALIMYBĖS

Drauge su naująja Lexus NX multimedijos platforma pristatomos išmaniosios paslaugos, įskaitant per automobilio duomenų perdavimo modulį (DCM) veikiančią debesijos navigaciją. Ji leidžia realiuoju laiku perduoti informaciją, nenaudojant vartotojo išmaniojo įrenginio mobiliųjų duomenų. Ketverius metus galiojantis ryšio planas įtrauktas į automobilio įsigijimo kainą. Navigaciją galima valdyti taip pat greitai ir paprastai, kaip ir naudojantis įprasta planšete.

Itin didelis multimedijos ekranas

Standartinėje Lexus Link Connect sistemoje įmontuotas tiesioginiams saulės spinduliams atsparus jutiklinis 9,8 colio ekranas su intuityvią prieigą prie dažniausiai naudojamų funkcijų suteikiančiais papildomais mygtukais. Lexus Link Pro sistemoje įmontuotas 14 colių ekranas yra vienas didžiausių tokio tipo automobiliui siūlomų įrenginių. Didelės raiškos ekrane, nepriklausomai nuo apšvietimo, vaizdas rodomas itin ryškiai, o multimedijos kompiuteris yra 3,6 karto greitesnis nei dabartinės kartos NX modelio. Patogų, tobulai įrengtą jutiklinį ekraną galima padalyti į keletą dalių ir vienu metu naudotis navigacija, valdyti muziką ar keisti klimato kontrolės parinktis.

Lexus Link programėlė

Lexus Link programėlė suteikia prieigą prie papildomų nuotolinių paslaugų ir funkcijų: tai naujas jungiamumo galimybių pasaulis, unikali patirtis naudojantis „Omotenashi“ paslaugomis. Pagal kiekvieno vartotojo poreikius siūlomos išmaniosios funkcijos leidžia greitai rasti artimiausias įkrovimo stoteles arba laisvas stovėjimo vietas, iš anksto užsiregistruoti techninei priežiūrai, nuotoliniu būdu užrakinti arba atrakinti automobilį, nustatyti salono temperatūrą arba netgi pakeisti vairavimo įpročius.

Visuomet naujausia versija

Naujasis Lexus NX tapo dar išmanesnis. Jame įrengta debesijos navigacijos sistema ir pirmą kartą Lexus siūloma greičiau veikianti bei patogiau valdoma naujos kartos multimedijos sistema. Visi programinės įrangos atnaujinimai bus atliekami nuotoliniu būdu, todėl automobilyje visuomet veiks pažangiausia programinė įranga.

Nenuleiskite akių nuo kelio

Svarbiausia automobilio informacija spalvotai projektuojama tiesiai ant priekinio stiklo. Didelis, net 10 colių įstrižainės projekcinis ekranas leidžia nenuleidžiant akių nuo kelio stebėti svarbiausius duomenis, įskaitant navigacijos nuorodas, saugumo sistemų pranešimus, automobilio informaciją arba garso sistemos parinktis. Prietaisų skydelyje integruotas spalvotas 7 colių skystųjų kristalų ekranas pateikia svarbiausius duomenis, įskaitant pagalbinių sistemų įspėjimus ir navigacijos nuorodas.

Valdymas balsu

Naudotis laisvų rankų įranga tapo itin paprasta, pasitelkus naujajame Lexus NX įdiegtą sistemą su „Hey Lexus“ balso komandų asistentu. Dirbtinis intelektas kartu su debesijos technologijomis leidžia išvengti valdymo mygtukais ir susitelkti į kelią. Naujoji sistema atpažįsta šnekamąją kalbą ir tokias frazes kaip „aš alkanas“ arba „man šalta“. Lexus balso komandų asistentas suteikia galimybę nenukeliant rankų nuo vairo aktyvuoti daugiau nei 100 skirtingų telefono, navigacijos, garso sistemos ir automobilio valdymo funkcijų.

Išankstinis įkrovimo nustatymas

Naudodamiesi Lexus Link programėle, įkraunamojo NX 450h+ hibrido savininkai gali nuotoliniu būdu iš anksto nustatyti įkrovimo laiką, stebėti jo eigą ir keisti parinktis. Tai tobulas pasirinkimas, norint automobilį įkrauti tuo metu, kai elektros tarifas – pigiausias.

Visuomet įkrautas telefonas

Belaidis išmaniųjų įrenginių įkrovimas dabar 50 proc. spartesnis, taip pat integruota ir belaidė sąsaja su Apple CarPlay suderinamais įrenginiais. Prisijungus laidu, gali būti naudojami ir su Android Auto programa suderinami išmanieji telefonai.

Nuotolinio valdymo patogumai

Lexus Link programėlė suteikia galimybę išmaniuoju telefonu užrakinti arba atrakinti automobilį. Taip pat galima prieš sėdant į automobilį iš anksto pašildyti arba atvėsinti saloną – ši funkcija įtraukta į visų NX versijų standartinę įrangą.
Jauskite daugiau kiekvieną akimirką

Išbandykite naująjį NX