1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
Spartusis pasirinkimas
TECHNOLOGIJA

IŠSKIRTINĖ TECHININĖ ĮRANGA

Kiekviename Lexus automobilyje įdiegtos pažangios technologijos, sukurtos ypatingą dėmesį skiriant kokybei. Mes stengiamės pagerinti vairavimo patirtį visais aspektais.

Išskirtinės technologijos – standartinė įranga

Visi mūsų modeliai išsiskiria naujausiais ir pažangiausiais sprendimais. Aukščiausio lygio technologijos leidžia mėgautis nepriekaištinga važiavimo kokybe. Technologijos ir prabanga visuomet sudaro darnų duetą, kuris lydi visą mūsų kūrybą – nuo aukščiausio lygio interjero apdailos iki pažangių ir intuityvių saugos sistemų, tokių kaip LSS+.

Patobulinta papildoma įranga

Daugelis mūsų rafinuotų sistemų komplektuojamos kaip standartinė įranga. Jūsų pasirinkimui taip pat siūloma pažangiausia pramoginė, klimato kontrolės ir saugos įranga. Koks rezultatas? Subtili patirtis kiekvienąkart atsisėdus už vairo.

Viskas paklūsta vairuotojo kontrolei. Mygtuko spustelėjimu prietaisų skydelyje galite pagerinti salono aplinką pagal savo pageidavimus.

Ideali akustika

Mes bendradarbiaujame su autoritetingais Mark Levinson® garso įrangos specialistais. Drauge su jais mes kuriame specialiai pritaikytus akustinius sprendimus, pakeliančius pramoginės sistemos kokybės kartelę dar aukščiau.

Mark Levinson® specialistai dalyvauja kiekviename kūrimo etape. Jie pasirodo svarbiu momentu, kai pirmąkart pristatomas suprojektuotas naujas koncepcinis automobilis, todėl gali pasirūpinti, kad būtų tiksliai sukalibruotas automobilio salonas ir užtikrinta optimali akustika. Garsiakalbiai išdėstomi ir sukalibruojami atsižvelgiant į konkrečią Lexus automobilių salono aplinką.

Absoliutus aiškumas

Lexus ir Mark Levinson® bendromis pastangomis ieško idealią garso kokybę užtikrinančių sprendimų. Mūsų tobulumo troškimas yra beribis. Mes taikome technologijas, kurios pagerina skaitmeniniu būdu suspaustų garso įrašų kokybę.

Harman Clari-Fi® sistema leidžia mėgautis kokybišku muzikos skambesiu: serijai užkoduotų algoritmų analizuojant garso signalus realiu laiku, atkuriamos visos skaitmeninių garso įrašų subtilybės. Kartą išgirdę šį neprilygstamą garsą Lexus automobilyje, vargu ar benorėsite ko nors kito.

Optimizuota salono aplinka

Automobilio salono aplinka gali būti nepastebima, bet ji labai svarbi. Mes jai skiriame ypatingą dėmesį. Dėl šios priežasties salone įdiegėme apdovanotą Nanoe® technologiją, kuri kontroliuoja salono oro kokybę išskirdama mikroskopines daleles. Šis naujoviškas sprendimas yra efektyvesnis už tradicinę klimato kontrolės sistemą – jis visuomet užtikrina maksimalų komfortą.

Gaivos pojūtis

Rafinuota Nanoe® technologija ne tik rūpinasi oro švara. Ji taip pat palaiko idealų drėgmės lygį.

Kitaip nei kitos sistemos, kurios gali sausinti odą ir akis, Nanoe® technologija padeda iki pat kelionės galo išlikti gaiviems, užtikrindama optimalų komfortą.

Aktyviosios saugos įranga

Įsivaizduokite, jog Jūsų automobilis gali jausti – taip, kaip ir Jūs, tik dar stipriau. Mūsų LSS+ saugos sistema šią idėją paverčia tikrove. Šią įrangą sudaro įvairios sumaniai ir intuityviai veikiančios technologijos, kurios išplečia žmogiškojo suvokimo ribas, kad galėtumėte ramiai ir saugiai jaustis kelyje. Naujajame LS įrengta dar pažangesnė šios sistemos versija, atskleidžianti naujoviškų Lexus ateities saugos technologijų plėtros tendencijas.

Sumani pagalba

Lexus automobiliai nuolat tobulėja ir gali vis geriau pažinti Jus supančią aplinką. Jie gali matyti keliais žingsniais į priekį, apsaugodami Jus, Jūsų keleivius ir pėsčiuosius nuo susidūrimų.

Tačiau Jums kontroliuojant situaciją. Saugos sistemos įsijungia ir suteikia pagalbą tik tuomet, kai jos reikia. Likusį laiką jos veikia nepastebimai ir siunčia tik įspėjimus. Jos nenuilstamai tarnauja Jums – kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti už vairo.

Pagrindiniai technologijų privalumai

Lexus automobiliuose gausu aukščiausio lygio technologijų. Naujoviška įranga siūloma visuose modeliuose, nesvarbu, kokį pasirinktumėte. Viskas sukurta siekiant užtikrinti išskirtinį komfortą, suteikti įkvepiančių vairavimo potyrių ir maksimaliai apsaugoti nuo pavojų. Daugelis siūlomų sistemų komplektuojama kaip standartinė įranga. Tačiau dar daugiau jų galima pasirinkti savo nuožiūra. Visapusiška įranga visiems atvejams.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ll%2Cnx%2Cct%2Ces%2Crx%2Cux