1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Pioneering technology
Spartusis pasirinkimas
TECHNOLOGIJA

NOVATORIŠKOS TECHNOLOGIJOS

Technologijos iš pagrindų keičia vairavimo patirtį. Mes stengiamės, kad šie pokyčiai būtų juntami kiekviename žingsnyje. Mūsų misija – pasitelkiant naujas sistemas ir naujoviškus sprendimus suteikti visiškai kitokius vairavimo potyrius nei iki šiol.

Vairavimo patirties transformacija

Naujausi pasiekimai keičia vairuotojo ir keleivio sampratą. Vis sparčiau besiplėtojančios inovacijos siūlo visiškai kitokią vairavimo patirtį, todėl mes siekiame ištirti šių pažangių pasiekimų galimybes. Mūsų koncepciniai modeliai įkūnija šią ateities viziją.

Galimybių ribas peržengiantys Išradimai

Mūsų koncepciniuose modeliuose įkūnytos įkvepiančios ateities technologijų idėjos. LF-FC, UX ir kinetinės sėdynės koncepcijos yra ne tik perspektyvinės projekcijos, bet ir novatoriškos laboratorijos, leidžiančios išbandyti naujas drąsias idėjas, išlaisvinant savo kūrybinį mąstymą technologiniams proveržiams pasiekti.

Kitoks požIūris į sėdynę

Koncepcinė novatoriška kinetinė Lexus sėdynė buvo pristatyta 2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Iš naujo permąstę sėdynės koncepciją, mes sukūrėme novatorišką tinklinę struktūrą, kuri pateikia naują automobilio sėdynės komforto apibrėžimą.

Naujoviški pluoštai stabilizuoja kūno svyravimus, užtikrindami patikimą ir tvirtą atramą. Taigi joje įsitaisius, pailsės ir mintys, ir kūnas.

Sumani sąsaja

Koncepcinis UX ir LF-FC modeliai pateikia lengvesnio, natūralesnio ir „žmogiškesnio“ automobilio valdymo viziją.

Netrukus šie automobiliai galės suprasti Jūsų gestus bei prisilietimus ir į juos reaguoti. Greitai bus naudojamos ir hologramos.

Novatoriška ls įranga

Naujajame LS įdiegtos saugos technologijos yra didelis žingsnis į priekį. Lexus Safety System + paketas papildytas naujomis pažangiomis sistemomis. Tai aukščiausio lygio pagalbinė vairavimo įranga. Dar labiau patobulinta Pre-Collision sistema (PCS), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji (LDA) ir dinamiška pastovaus greičio palaikymo (ACC) sistemos. LS siūlo pažangiausias technologijas, padedančias išvengti susidūrimų, tokias kaip įspėjimo apie pėsčiuosius ir aktyvioji vairo valdymo sistemos, kurios intuityviai ir sumaniai sustiprina ir papildo Jūsų pojūčius kelyje.