1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation with imagination
Spartusis pasirinkimas
TECHNOLOGIJA

IŠRADINGOS INOVACIJOS

Ieškodami technologinių sprendimų, mes niekuomet neleidžiame sau ilsėtis. Technologiniai pasiekimai – neišsenkamas mūsų įkvėpimo šaltinis leidžiantis į nuolatines inovacijų paieškas.

Naujos technologijos, originalūs pritaikymo būdai

Kitaip nei kiti, mes nesiekiame tiesiog pritaikyti technologijas žinoma forma. Pritaikytos technologijos sužadina mūsų vaizduotę ir įkvepia imtis visiškai naujų iniciatyvų. Naujausios technologijos yra atspirties taškas ieškant naujų pritaikymo būdų, naujoviškų sprendimų ir patobulinimo galimybių. Vienas dalykas yra neabejotinas – pažangias technologijas mes taikome originaliu, novatorišku būdu.

Išmanesnis skenavimas

Netradicinis mąstymas mus atvedė iki medicinos mokslo, iš kurio pasiskolinome naujausią kompiuterinės tomografijos (CAT) technologiją. Kodėl? Todėl, kad mes įžvelgėme neįtikėtiną ir efektyvų naują jos pritaikymo būdą.

Tradiciškai varikliai tikrinami mechaniniu būdu ir apžiūrint juos išoriškai. Tačiau mes norime žinoti, ar kiekvieno variklio vidus taip pat yra nepriekaištingas.

Kompiuterinė ašinė tomografija (CAT) leidžia mums pamatyti trimatį variklio vidaus vaizdą. Mes galime neprarastai tiksliai nustatyti esančius trūkumus. Mūsų neįprasti metodai lemia neprilygstamus rezultatus.

Sumani pagalba

Sėdint už vairo, suaktyvėja pojūčiai, kurie padeda išlikti saugiems kelyje. Kaip būtų, jei Jūsų pojūčius papildytų ir automobilio „pojūčiai“? Mūsų intuityviai ir sumaniai veikiančios pažangios saugos sistemos pranoksta žmogiškąjį suvokimą. Jos sukurtos padėti Jums ir Jūsų keleiviams.

Aktyviosios saugos įranga

Saugumas yra viena pagrindinių sričių, kurioje mes taikome pažangias technologijas ir naujoviškus sprendimus. Mes nuolat tobuliname jau esančią įrangą ir kuriame naujas pagalbines sistemas.

Koks rezultatas? Su kiekviena diena mūsų automobiliai tampa išmanesni ir saugesni. Kartu su kitomis sistemomis LSS+ saugos įranga patikimai saugo Jus kelyje, sumaniai pagelbėdama reikiamose situacijose.

Netradicinės medžiagos

Pasitelkę gamtą ir technologijas, mes galime naujoviškai pritaikyti ekologiškas medžiagas, leidžiančias sukurti aplinką tausojančius sprendimus. Susipažinkite su salono apdailos elementais, atskleidžiančiais gamtos pasaulio grožį. Neįmanoma nepastebėti stilingos ir funkcionalios apdailos bei visiškai naujos įrangos.

Bambuko akustika

Gamtos ir technologijų derinys leido sukurti įspūdingos kokybės garsą atkuriančius galingus Lexus CT garsiakalbius. Visiškai nauju būdu panaudoję bambuką, mes išgavome neįtikėtiną akustiką.

Garsiakalbių diagramos pagamintos iš medžiagos, kurios sudėtyje yra augalinio opalo (tai mikroskopinė į adatą panaši struktūra, aptinkama bambuko lapų audiniuose) ir medžio anglies. Lengva ir kartu galingą garsą užtikrinanti diafragma yra pakankamai tvirta, todėl tiksliai atkuria aukštas natas, ir gana lanksti, todėl efektyviai slopina savo vibracijas.

Bandymai virtualiojoje realybėje

Ieškodami naujų perspektyvų, savo bandymus atliekame naudodamiesi virtualiosios realybės programa. Važiavimo sąlygos ir vairuotojo reakcijos gal būti simuliuojamos visiškai kitaip nei iki šiol. Mūsų kuriama įtraukianti patirtis leidžia rinkti naudingus realių vairuotojų atsiliepimus apie įvairias saugos sistemas. Remdamiesi Jūsų atsiliepimais, mes tobuliname savo technologijas, kad už vairo jaustumėtės dar drąsesni ir ramesni.

Simuliuojamas vairavimas

Išmaniojo kupolo viduje – Lexus LS. Iš visų pusių supančiuose ekranuose projektuojami labai realistiški važiavimo miesto gatvėmis ir greitkeliu vaizdai. Cilindrai juda, pasvyra į šoną ir sukasi, simuliuodami posūkius, važiavimą įkalne, greičio didinimo ir mažinimo sąlygas. Be to, įrašomi variklio skleidžiami garsai, vibracija ir vėjo keliamas triukšmas.

Simuliacijos galimybės beribės. Pavyzdžiui, kurdami monotoniško važiavimo situacijas, mes galime išsiaiškinti, kaip veikia mieguistumas. Šie tyrinėjimai padeda kuriant išmaniąsias įspėjimo sistemas. Pasak Takahiko Murano, atsakingo už eksperimentinį projektavimą, „tokio pobūdžio tyrimų būtų neįmanoma atlikti realiame pasaulyje“.