1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F SPORT
Spartusis pasirinkimas
GALIA

F SPORT

Visų F SPORT modelių įkvėpimo šaltinis – LFA superautomobilis, RC F ir GS F. Jie papildo ir taip įspūdingą Lexus automobilių įvaizdį sportiškesniu stiliumi. Lexus F filosofija įkūnyta kiekviename F SPORT modelyje: apie tai byloja tvirtas išorės dizainas, sportinis salonas ir ištobulintas valdymas. Viskas sukurta siekiant suteikti jaudinančių potyrių.

F SPORT IŠORĖS DIZAINAS

F SPORT modelių stilius su išskirtinėmis verpsto formos grotelėmis, tinklelio intarpais ir chromuotomis detalėmis nepaliks nė vieno abejingo. Platūs stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai aptakai ant apatinio priekinio aptako pabrėžia ryžtingą ir agresyvų stotą, kartu užtikrindami didesnę prispaudimo jėgą. Dizainą išbaigia unikalūs lengvojo lydinio ratlankiai ir į akis nekrintantys F SPORT logotipai, kurie nurodo šių ypatingų modelių gimimo vietą – garsiąją Fuji trasą.

Išskirtiniai ratlankiai ir patobulinta pakaba

Lengvojo lydinio ratlankiai montuojami su žemo profilio padangomis patikimam sukibimui atliekant posūkius užtikrinti. Patobulinta pakabos sistema priekyje ir gale pagerina valdymą ir važiavimo kokybę.

Išskirtinio dizaino priekinis buferis ir grotelės

Akį traukianti F SPORT priekinė dalis, išsiskirianti akytomis verpsto formos grotelėmis ir unikaliu buferiu, yra išraiškingo ir drąsaus dizaino interpretacija. Gilesniame ir žemesniame profilyje integruotas aptakas, papildytas dviem atskiromis išorinėmis tinklelio grotelėmis.

 

F SPORT SALONO YPATYBĖS

Lenktynių įkvėptas F SPORT modelių salonas išsiskiria ypač patogiomis sėdynėmis, mechaniniu būdu apdorotais aliumininiais pedalais ir F SPORT vairu. Įlipę į skrupulingai išdailintą saloną ir atsisėdę už vairo, Jūs iškart pastebėsite, kiek daug dėmesio skirta kiekvienai detalei, kad galėtumėte intuityviai valdyti automobilį, mėgaudamiesi sportiškesnio vairavimo teikiamais malonumais.

Kokybiškos sėdynės

Dėl patobulinto profilio F SPORT sėdynės idealiai priglunda prie kūno. Atliekant posūkius jos užtikrina ypač tvirtą atramą – nuo šlaunų iki pečių. Sėdynes puošiančios dailios dygsniuotos detalės – mūsų Takumi meistrų rankų darbo pavyzdys.

Lenktyninių automobilių įkvėptas skydelis

Dinamiško dizaino F SPORT prietaisų skydelyje pateikiama visa svarbi važiavimo informacija. Ten, kur ir turi būti. Sluoksninės struktūros prietaisų skydelis sujungtas su važiavimo režimo jungikliu – jo apšvietimas keičiasi priklausomai nuo nustatyto važiavimo režimo.

Pastaba: siūloma tam tikruose Lexus modeliuose.

Sportinio stiliaus vairas ir pedalai

Ergonomiškos formos sportinis vairas su F SPORT ženkleliu išsiskiria subtilia perforuotos odos apdaila, papildydamas pavarų perjungimo svirteles. Mechaniniu būdu apdoroti aliumininiai pedalai atspindi lenktyninių automobilių dizainą, būdingą F SPORT modeliams. Jie užtikrina tvirtą sukibimą ir neleidžia nuslysti kojai.

Pastaba: siūloma tam tikruose Lexus modeliuose.

IŠSIRINKITE SAVO SKONIO F SPORT MODELĮ

Su niekuo nesupainiojamo stiliaus F SPORT komplektaciją galima rinktis su tokiais Lexus siūlomais modeliais kaip kompaktiškasis CT, RC kupė ir RX visureigis. Metas pareikšti savo poziciją. Susipažinkite su mūsų F SPORT modeliais.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=rx%2Cnx