1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F models
Spartusis pasirinkimas
GALIA

IŠGRYNINTA DINAMIKA, TIKRAS VAIRAVIMO DŽIAUGSMAS

F filosofija apima automobilių sporto technologijas, preciziškai tikslią inžineriją ir visų svarbiausia – aistrą siekti ir pasiekti tyriausią vairavimo patirtį. Atraskite F modelius patys.

SUKURTI PAGAL VIZIJĄ, IŠTOBULINTI LENKTYNIŲ TRASOJE

F filosofija sukoncentruota į vieną tikslą – ieškoti patį tikriausią ir natūraliausią vairavimo džiaugsmą teikiančios patirties formulės, pasitelkiant automobilių sporto technologijas, tikslius inžinerinius sprendimus ir užvis svarbiausia – aistrą. Sužinokite daugiau apie F serijos modelius.

F SERIJOS LEXUS AUTOMOBILIAI SUKURTI NUO NULIO, SIEKIANT SUSTIPRINTI VAIRUOTOJO ĮGŪDŽIUS, O NE REIKALAUTI IŠ JO PROFESIONALIOS VAIRAVIMO PATIRTIES. F SERIJOS LEXUS AUTOMOBILIS PADOVANOS TIKRĄ VAIRAVIMO DŽIAUGSMĄ.

RC F

Veria akį ir gniaužia kvapą

Kai kurie RC F apibūdina kaip vieną įspūdingiausių iki šiol sukurtų sportinių 2+2 tipo kupė. Kiti pabrėžia jo gyvybingą charakterį, analogų neturintį proveržį inžinerijos srityje tobulinant dinamines charakteristikas. Visai nesvarbu, kaip būtų apibūdinamas RC F. Jūsų laukianti visus jausmus ir pojūčius užvaldanti vairavimo patirtis nenusakoma jokiais žodžiais.

Apie RC F išsamiau

  • Montuojamas lenktyninis V8 variklis, kurio galia – 477 DIN AG, o sukimo momentas – 530 Nm.
  • Greitai reaguojanti aštuonių pavarų sportinė tiesioginio perjungimo automatinė transmisija žemesnę pavarą įjungia vos per 0,2 sekundės.
  • Tvirta važiuoklės konstrukcija ir sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialas užtikrina puikią automobilio kontrolę važiuojant dideliu greičiu ir išskirtinį manevringumą atliekant posūkius.
  • Aktyvusis galinis aptakas užtikrina didesnę prispaudžiamąją jėgą važiuojant didesniu nei 80 km/h greičiu.
  • Montuojamas lenktyninis prietaisų skydelis su akcelerometru (G jutikliu) ir chronometru.
  • Iki 100 km/h pagreitėja per 4,5 sekundės.
  • Maksimalus greitis – 270 km/h.

PAVEIKSLĖLIAI IR VAIZDO ĮRAŠAI

Žiūrėti galeriją