1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. Gimęs lenktynių trasoje
Spartusis pasirinkimas
GALIA

GIMĘS LENKTYNIŲ TRASOJE

Kaip kuriami automobiliai, leidžiantys mėgautis unikaliais ir jaudinančiais vairavimo potyriais? Jie kuriami ir tobulinami lenktynių trasoje. Savo automobilius mes išbandome tose pačiose vietose, kur lenktynių pasaulio ikonos priverčia širdis plakti sparčiau, gerina rekordus ir skina pergales.

Fudži ir niurburgringo lenktynių trasos

"Didžiąją dalį bandymų atliekame legendinėje Japonijos „Fuji Speedway“ trasoje. Tai viena sudėtingiausių lenktynių trasų pasaulyje, įkvėpusi „F“ modelių kūrimo filosofiją. 

Bandymai taip pat atliekami Europoje, Vokietijoje, žymiojoje Niurburgringo trasoje. LFA Nürburgring Edition versija tapo pribloškiančia mūsų duokle šiai trasai – šio ypatingo ir ypač reto modelio buvo pagaminta vos 50 vienetų. 

Pasaulinio dėmesio sulaukęs naujojo prabangaus Lexus LC kupė modelio debiutas taip pat įvyko kasmetinėse 24 valandų Niurburgringo lenktynėse. Automobilis buvo pristatytas prieš lenktynes vykusiame „Prologue“ parade. "dil.

Vairavimo meistras

Mes, Lexus kompanijoje, automobilių bandymus laikome nepaprastai vertinga patirtimi, meno forma. Mums tai yra esminis veiklos pagrindas, glaudžiai susijęs su meistriškumu, kurį puoselėja mūsų „Takumi“ meistrai.

Bandymams teikiamą milžinišką reikšmę liudija tai, kad Lexus prezidentas Akio Toyoda taip pat yra ir mūsų vairavimo meistras. Jis sėdasi prie kiekvieno modelio vairo ir pateikia galutinį jo dinaminių savybių vertinimą. Daugiausia dėmesio jis skiria emocijoms, kurias patiria vairuodamas kiekvieną automobilį: ar automobilis jį sujaudina – ir ar tokį patį jaudulį teiks Jums?

Sportinis paveldas

Lexus LFA visais atžvilgiais yra tikras superautomobilis. Jis papildo ir stiprina mūsų lenktynėms skirtų naujovių paveldą. LFA yra išgrynintas meistriškai įgyvendintos ambicingos vizijos pavyzdys, atspindintis šiek tiek beprotišką mūsų aistros, kuri stumia mus pirmyn ir ragina brėžti naujas ribas, pusę.

LFA modelis – tyriausio mūsų troškimo sukurti tobulą automobilio ir vairuotojo ryšį įkūnijimas. Revoliucinė jo dvasia ir savybės yra nepaprastai reikšmingos kuriant kitus mūsų automobilius – taip pat ir F serijos modelius. Tai, kas užgimsta kuriant LFA, netrukus perima ir kitos mūsų transporto priemonės. Mes siekiame, kad visoje Lexus modelių gamoje F serijos automobiliai suteiktų maloniausių ir labiausiai jaudinančių potyrių, todėl jų naujovių laboratorija tapo lenktynių trasa.

IŠGRYNINTA DINAMIKA

Mes siekiame, kad visoje Lexus modelių gamoje F serijos automobiliai suteiktų maloniausių ir labiausiai jaudinančių potyrių, todėl jų naujovių laboratorija tapo lenktynių trasa.