1. Discover Lexus
  2. Takumi masters
Spartusis pasirinkimas
MEISTRIŠKUMAS

TAKUMI MEISTRAI

Sena japoniška Takumi samprata yra visos mūsų veiklos pagrindas. Mūsų Takumi meistrai yra šios meistriškumo filosofijos puoselėtojai. Subtiliu savo prisilietimu jie ištobulina kiekvieną Lexus dizaino ir konstrukcijos elementą.Sena japoniška Takumi samprata yra visos mūsų veiklos pagrindas. Mūsų Takumi meistrai yra šios meistriškumo filosofijos puoselėtojai. Subtiliu savo prisilietimu jie ištobulina kiekvieną Lexus dizaino ir konstrukcijos elementą.

Laiko patikrinta profesionali patirtis

Lexus Takumi meistrai, arba tiesiog Takumi, išsiskiria rafinuota įgūdžių ir dvasios derme. Jie yra puikiai pasirengę savo darbui ir nepaprastai dėmesingi detalėms. Takumi meistrai yra užvaldyti tobulumo idėjos ir yra pasiryžę viskam, kad pasiektų reikiamą rezultatą. Kiekvienas Takumi susikoncentravęs į konkrečią automobilių gamybos sritį. Šis darbas yra jų aistra ir manija. Kyushi regione veikiančioje Miyata Lexus gamykloje dirba 7700 žmonių, iš kurių tik 19 yra Takumi. Tai garbingiausias vardas tarp mūsų technikos specialistų.

Neprilygstami įgūdžiai

Kiekvienas Takumi savo srityje yra išdirbęs ne mažiau nei ketvirtį amžiaus. Jų mokymuisi bei gilinimuisi į žinias pašvęsti ilgi metai stebina – kaip ir ištobulinta jų intuicija.

Šie meistrai ne tik tobulina savo meistriškumą, bet ir juo dalijasi. Vadovaudami komandoms, Takumi meistrai puoselėja Lexus tradicijas ir palaiko novatoriškumo dvasią tarp jaunų talentingų žmonių, perduodami jiems vertingus įgūdžius bei metodikas ir užtikrindami nepriekaištingą kiekvieno Lexus automobilio kokybę visais aspektais.

Miklumo Išbandymas

Subtilus prisilietimas

Takumi ypač gerai išmano pačias pažangiausias technologijas ir atlieka pagrindinį vaidmenį jas kuriant. Tačiau daugelis įgūdžių, kuriais jie plačiai išgarsėję, gerokai lenkia skaitmeninių technologijų amžių.

Sustiprinti taktiliniai Takumi pojūčiai apipinti legendomis. Takumi meistrų rankos yra vertingiausias jų įrankis. Mūvėdami švarias baltas pirštines, jie geba savo pirštais apčiuopti pačius smulkiausius netobulumus ir defektus – nesiekiančius nė milimetro. Taip užtikrinama aukščiausio lygio kokybė.

 

 

Greitis ir tikslumas

Kandidatai į Takumi meistrus turi išlaikyti įvairius sudėtingus testus. Vienas jų neabejotinai yra japoniškas, susijęs su žmogaus prisilietimo galia. Šio testo pagrindą sudaro popieriaus lankstymo menas – origamis.

Būsimiems Takumi meistrams reikia išlankstyti gana paprastą katę origamio technika. Tačiau jie tai turi atlikti tik viena ranka – nedominuojančia. Be to, savo kūrinį jie turi iki galo baigti per mažiau nei 90 sekundžių.

Nuo žmogaus iki mašinos

Takumi kvalifikacija užtikrina analogų neturinčius gamybos ir apdailos standartus. Lexus į žmogų orientuotas požiūris ir tobulumo siekis gerai žinomas ir vertinamas visoje automobilių pramonėje. Šiandien programomis paversti Takumi įgūdžiai įtraukti į daugelį Lexus automatinių funkcijų. Tai nereiškia, jog mašinos pranoko žmogų ir rankų darbo kokybę. Tiksliau pasakius, mūsų technologijos mokosi iš aukščiausio lygio meistrų ir yra jų kuriamos. Koks rezultatas? Aukšto meistriškumo lygio automatizacija.

Meistrų bendradarbiavimas

Takumi yra Lexus įvaizdžio, siejamo su meistriškumu, aukščiausia kokybe ir dėmesiu detalėms, dalis. Tačiau siekdami tobulumo mes bendradarbiaujame ir su kitais meistrais. Mes ieškome savo vizija ir įgūdžiais įkvepiančių kūrėjų, kurie laikosi tų pačių vertybių, kaip ir mes.

Bendradarbiaudami su šiais meistrais, mes galime pritaikyti visiškai unikalius sprendimus savo Lexus automobiliuose – tokių patrauklių estetinių naujovių niekur nerasite. Prabangi legendinio LS salono apdaila – puikus to pavyzdys.

Naujoviškos technologijos

Žmogaus dalyvavimo svarbos negalima pervertinti. Svarbios ir technologinės naujovės, nes jos taip pat kelia Lexus meistriškumo kartelę aukštyn. Jos leidžia pritaikyti originalius techninius sprendimus ir netradicines medžiagas.

Projektuodami naująjį Lexus RX, mes bendradarbiavome su Yamaha muzikos instrumentų gamybos specialistais, kad sukurtume neregėto lygio interjerą. Lazerinio graviravimo technologija, naudojama kuriant subtiliausius pasaulyje muzikos instrumentus, leido išgauti neįtikėtinai tikslų natūralios medienos lukšto raštą.