1. Discover Lexus
  2. Takumi living
Spartusis pasirinkimas
MEISTRIŠKUMAS

TAKUMI GYVENIMAS

Reikia 10 000 valandų darbo, kad taptum profesionalu, bet prireikia net 60 000 valandų, kad taptum Takumi meistru. Šis unikalus dokumentinis filmas pasakoja istoriją apie keturis Takumi meistrus ir jų atsidavimą visą gyvenimą trunkantiems ir nenutrūkstantiems pasikartojimams. Jame keliamas klausimas apie tai, ar žmogaus meistrystė sugebės išlikti, kai dirbtinis intelektas peržengs mūsų gebėjimų ribas.

Ilgiausiu keliu

Yra tik vienas kelias aukštos klasės gaminio link. Toks kelias reikalauja nepaprasto dėmesio detalėms. Automobiliuose jie netgi paslėpia tam tikrus ženklus ir trūkumus – taip užtikrinama, jog darbuotojai taip pat pasiektų aukštus standartus. Pradedant testuojančiais vairuotojais, kurie patikrinami prieš išvažiuojant bandyti į kelius ir baigiant kambariu, kuriame būsimieji Takumi lavina savo įgūdžius – šiuose filmukuose išvysite, kodėl Lexus automobiliai kuriami kaip niekas kitas.

„Partizaninio“ testavimo praktika arba tam tikrų ženklų paslėpimas, skirtas išbandyti komandos įgūdžius - tai tik vienas iš būdų, kuriuo Lexus meistrai nuolat pasitikrina ir lavina savo įgūdžius.

Antžmogiški

Ilgos praktinio darbo ir lavinimo valandos leidžia Lexus Takumi meistrams įgyti antžmogiškus pojūčius. Jų žvilgsnis gali pamatyti žymes, kurios nematomos neįgudusiai akiai, klausa gali suderinti variklį chirurginiu tikslumu, o lietimo pojūtis gali atrasti milimetro dalies dydžio trukūmus.