1. Discover Lexus
  2. Flagship finish
Spartusis pasirinkimas
MEISTRIŠKUMAS

FLAGMANO APDAILA

1989 m. pasirodžius pirmosios kartos Lexus LS, mūsų išskirtinis dėmesys meistriškumui ir nepriekaištingai kokybei radikaliai pakeitė pirkėjų lūkesčius, siejamus su prabangiais automobiliais.

Ls standartas

Visais aspektais išsiskiriantis LS sedanas yra meistriškumo, dėmesingumo detalėms ir pasišventimo kokybei legenda. Šis automobilis, į darnią visumą sujungiantis įkvepiančią dinamiką, įspūdingas inovacijas ir laikui nepavaldų stilių, siūlo unikalią smagaus vairavimo patirtį.

Visose srityse skrupulingai ištobulintas LS yra tikro meistriškumo ir išskirtinės kokybės standartas tarp visų Lexus modelių.

Išskirtinė apdaila

Įkvėpta Japonijos

Kurdami LS apdailą, mes atsigręžėme į savo tradicijas. Japonijos kultūra tapo visų mūsų apdailos naujovių įkvėpimo šaltiniu. Tradicijas suderinus su pažangiomis gamybos technologijomis, buvo išgautas stulbinantis efektas.

Pavyzdžiui, salono apšvietimas sukurtas pasitelkiant japonų žibintų idėją, o porankiai atrodo lyg lengvai plūduriuotų šalia durelių plokščių.

Takumi medienos dirbiniai

LS buvo kuriamas ne tik taikant naujoviškas automobilių gamybos technologijas, bet ir talentingai ir atsakingai panaudojant natūralias medžiagas. Todėl salono aplinka spinduliuoja ramybe ir stilingumu.

Rafinuotas medienos lukštas ir lazerinės pjovimo technologijos padėjo sukurti įspūdingus raštus ir apdailą. Siūlomi trys unikalūs apdailos variantai. Visų jų originalus dizainas skrupulingai sukurtas mūsų aukščiausio lygio meistrų – Takumi.

Kiriko stiklas

Kasdienis lengvas šviesos ir tamsos žaismas tapo mūsų partnerystės su garsiais stiklo raižybos (kiriko) meistrais akstinu.

Kokių vaisių davė šis bendradarbiavimas? Vairuotoją ir keleivius pasitinka išskirtiniai rankų darbo ornamentai, sukuriantys maloniai nuteikiančią bei efektingą aplinką.

Gofruota apdaila

Origamio elegancija

LS gofruota vidaus durelių apdaila, sukurta mūsų Takumi meistrų, pasitelkiant tradicinę japonų origamio techniką, yra tikras meno šedevras.

Klostės įspūdingame trimačiame modelyje atspindi L (Lexus) motyvą. Įvairiomis sąlygomis dienos ir nakties metu apšviesti kruopščiai išdailinti tekstiliniai paviršiai sukuria skirtingus efektus.

Temstant tekstilinių paviršIų Išvaizda keičiasi. Dienos metu sukuriamas natūralios šviesos ir geometrinių formų žaismas. Naktį klostės apšviečiamos ls salono apšvietimo.

Sukurtas mėgautis komfortu

Kurti naujus prabangos standartus – tai ne tik papildyti būdingas ypatybes dar rafinuotesnėmis. Svarbiausia – holistinis požiūris. Kurdami naująjį LS, įkvėpimo sėmėmės iš japonų svetingumo (omotenashi) tradicijos.

Mes ieškojome bendro vardiklio: siekėme sukurti tokį saloną, kuris suteiktų jaukų ir patogų prieglobstį keleiviams ir būtų visapusiškai pritaikytas vairuotojo poreikiams.

Prabanga alsuojanti kiekviena detalė

Kaip dera tikram šeimininkui, LS galinės sėdynės pasitinka savo svečius, kviesdamos atsipalaiduoti ir pailsėti. Siūlomos šildymo, vėdinimo ir netgi taškinio masažo (shiatsu) funkcijos. Galite mėgautis pavydėtina erdve kojoms – ji didesnė lyginant su visais ankstesniais LS modeliais.

Galima rinktis ir atlošiamas sėdynes. Palenkus 48° kampu atgal, galima maloniai atsipalaiduoti, o pakėlus 24° kampu – lengviau išlipti iš automobilio.